BAREVNÝ ROK 2013

Barevný 48.týden

2. prosince 2013 v 2:39
... dříve než upadnu do spánkového komatu ...


... krásný advent všem ...

Barevný 47.týden

24. listopadu 2013 v 22:08
Pomalu už se nám ten rok blíží ke konci, a já tento rok zažila svůj nejnáročnější týden o pár dní dříve, než v předchozích letech.
Skoro žádný spánek, času málo na vše ... ale vše, co muselo být splněno, splněno bylo ... teď už jsou to jen příjemné věci, které si budu užívat.

Kromě těch náročných věcí ... jsem začala na diskuzi Hurápapír kalendářový maraton ... vzniklo to celkem nevinně při noční konverzaci s Aktijkou ... o tom jak zase bude náročné ty prázdné kalendáře naplnit ... a mě najednou přišlo, že pokud zvládnu každý den jednu stránku, tak je to přece brnkačka. A tak vznikl nápad a díky odpoře a prostoru u Aktijky se akce rozjela a šlape ... dneska jsme přesně v půlce a já mám hotovo půl kalendáře a jsem nadšená.

Pokročila jsem v přípravách na svůj PROJECT TENERIFE ...
Fotky ze srazu pomalu začínám upravovat, tak věřím, že tento týden se dostanu k nachystaní blogu o COPICKÁCH v Lukách.
... a pozor dokonce jsme v tom shonu stihla vytvořit druhý "zavařovací" výtvor - a to pečený čaj :-) vzniklo 8 skleniček a o víkendu mi zbyly jen dvě :-). Add tím prvním byl likér z arónie (tzn. černých jeřabin), dokonce ve dvou verzích - jedné normální čisté, a druhá verze (tento týden dotvořená) s nádechem amaretta :-).

Paletka pro tento týden ...... krásný večer všem ...

Barevný 46.týden

24. listopadu 2013 v 21:49
... trošku už to beru rypáčkem o zem ...

Minulý týden byl náročný, když sjem se v neděli vrátila ze srazíku v Lukách ... byla jsem ráda, že jsem zapadla do peřin. Všechno bylo úžasné jedinné co se nepovedlo, byla šílená cesta mlhovinou nazpět ... takže opožděně jedna mlhová paletka.... krásný den všem ...

Barevný 45. týden

11. listopadu 2013 v 18:40
:-( ach viditelně jsem zapadla do obvyklých předvánočních kolejí aneb "blíží se závěr roku"... nestíhám,funím, dobíhám ...

Včera jsem měla noční, což znamená, že jsem celou noc dotahovala resty ... abych dneska ráno v práci zjistila, že jaksi se mnou nekomunikuje tiskárna a prostě těch 1200 novoročenek prostě nedokážu vytisknout. Začínám propadat stále větší panice, místo volného dne jsem dorazila někdy kolem druhé, jen o pár vteřin málem propásla plynaře .... ale jinak nám to hezky začíná ... tím více se těším na víkend do Luk, že trochu přehodím výhybku a nahodím se na čistě tvořící mód :-).

Dneska jsem toho stihla hodně ... jsem unavená a začíná na mě doléhat ten 48 hodinový maraton.

Mezi pracovními novoročenkami, které rok od roku více obohacuji o scrapbookové pomůcky ... jako je Big shotové výřezy, velké narazítkované pozadí, kleště na rohy ... jsem si našlača a začala jsem pomalu chystat pomůcky na "projectlife" ala Tenerife (tedy rozuměno takový kapsičkový dokument z Kanárských ostrovů ... nakoupila jsem si obaly, nasekala všechny kartičky do tří krabic a hurá do toho ... Momentálně teď připravuju dvě velké fotky na tisk ... tak jsem zvědavá jak to dopadne.


Tak jen protože jsem včera zapoměla tak jedna pocitová paletka ...... aneb tlustá čára za houbařsou sezónou ... po několikaletém bezradném lezení po kopcích a bídném úlovku, jsem se letos rozhodla houbařskou sezónu ignorovat ... což mnohdy šlo jen velice těžko, když mi klienti cpou foto obřích praváku pod oko i několikrát týdně ... ale přežila jsem. Dokonce jsem díky hodným to lidem zabezpečena sušenými jihočeskými hříbkami na celou zimu (DÍKY Petro :-) ... dokonce došlo i na smažené houbové řízky (DÍKY jednomu muži z Bystřice - add tam to prostě roste a dá se tam na hřiby chodit i s kosou - add žádný "bystřičan" neřekne kudy se s tou kosou vydat :-) ... a dokonce si pár dní dopřávala václavkový guláš :-) (... moje paměť děravá, myslím, že za tuhle dobrotu mohli rodičové mojí drazí ... takže i DÍKY tímto směrem).

V každém případě příší rok už zase vyrazím ... přece jen hřib je hřib ... a hřib vlastním okem nalezený a vlastním houbařským nožíčkem očištěný ... chutná o poznání lépe (než-li hřib darovaný - tímto neschazuji zásluhy výše jmenovaných :-).

... hezký den všem a díky za nakouknutí ...


Barevný 44.týden

3. listopadu 2013 v 21:35
No tvořit podle paletek nestíhám :-) (už mi to docvaklo) ... ale pořád mě baví. Vybírám podle akuálního dění, chuti a akcí v daném týdnu. Některé mám rozplánované a rozpracované a těším se, že si podle nich přání udělám ... ale začínám podléhat mírné panice, že jich je už moc. V každém případě vkládám další pro tento týden.
... krásný večer všem ...

Barevný 43.týden

28. října 2013 v 17:24
Ach ... usnula jsem. Takže poprvé ne v daném týdnu.Prodloužený víkend ...

Je super ... plánů vždycky mám, že by mi nestačily ani prodloužené prázdniny :-). A stejně to pokaždé dopadne zcela jinak, tentokrát se to zvrhlo a místo toho a tam toho jsem začala dělat "vánoční úklid" :-).
A tak vznikla tato fotka ... náš papoušek má už více jak půl roku novou klec a zvyká si velice pomalu - konzervativec jak vyšitý ... a tak prostě čekáme, až si zvykne na dveře, na nové misky, na rošt ... atd.
Tentokrát překvapil, protože se po půl roce rozhodl, že pochopí, že otevřený strom na kleci se dá použít k vylézání ... vylezl a jal se zkoumat okolí (normálně na staré kleci byl zvyklý byl navolno) ... a v nestřeženou chvíli přeskočil na servírovací stoleček a rozhodl se začít okoštovat bombonky :-) ...


... néé že by mu to nějak moc chutnalo, je požitkář ... takže ochutná a pokračuje další barvičkou.

... hezký den všem ...

Barevný 42.týden

20. října 2013 v 23:48
Tak dneska vůbec nestíhám ... koukám na hodiny a skoro půlnoc ... pracuju na katalgou lehkých, rychlých a levných novoročenek do práce ... moc mi to dneska nejde...ale stejně si s tím hraju celý den. Takže honem hodím paletku ... a jdu pokračovat v kompletaci. Protože za pár hodin musí být hotovo.

Zase jsem vybrala podzimní, voní všude, listí je všude ... tak i já tady ( i když teda dneska s těmi novoročenkami mě to podzimně vůbec nepřijde :-))... hurá podzimní depresím ...

Barevný 41.týden

13. října 2013 v 22:12
Začal podzim a je to krása ... nevím jak u Vás v různých koutech ČR, tady v Beskydech je to krásné, barevné a zatím teplé.

Moje paleta je inspirovaná sadou, kterou jsme s Aktijkou plánovaly asi 3 měsíce. Ale jak tomu je ... hodně práce, dovolené ... dostaly jsme se k ní, až nyní ... a jsem z ní nadšená ... tak doufám, že budou i ostatní a že se brzy dočkáme ukázek, jak si s ní poradily jiné tvořilky. Mě napadl po odložení sady a uklizení pracovní plochy ještě nápad na stránku, tak snad brzo budu realizovat ...
Tady jsou mé přáníčka, které slouží jako inspirace pro zájemce o sady ...
Tentokrát jsem se nechala inspirovat více obrázkem ... a pak až části paletky :-).

Hezký večer všem ...

Barevný 40.týden

6. října 2013 v 23:11
... tak mám přesně 12. týdnů na to dokončit, vše co jsem nestihla a k tomu udělat dva kaledáře :-). To jsem na sebe zvědavá.


Tady rychle paletka ... jdu dodělat mzdy a spát ... poslední dny jsem vařila, smažila a po sobě uklízela a hlavně včera byla celý den v Brně malovat trička ... dneska bylo u nás mooc šero, takže se mi to nedařilo nafotit. Tak doufám, že zasvítí a bude radostněji.

Jsem chtěla říct že tento týden mám v plánu jen tvoření, a pak jsem otevřela diář ... a koukám, že zítra mám vyjímečně odpolední ... protože kolegyně jedou na nějaké školení či co :-). No ale zkusím si vzít nějaké to "štrykování" sebou... třeba alespoň ty fotky na úpravu :-).


Ještě, že ty paletky mám ... zas možnákdybych je neměla, tak bych tvořila :-) ... ale ono to tak vypadá,že jako nic ... ale opravdu něco dělám. Jenže nestíhám sednou k tomu a dát dohromady fotky a vytvořit něco smysluplného.

Já fakt chci věřit a doufat, že letos ty kalendáře stihnu. Držte pěsti. Díky.... hezký den všem věrným ...

Barevný 39.týden

29. září 2013 v 23:38
Aklimatizace probíhá :-) ...

Tento týden měli v Lídlu zase akce na papírové věci ... takže jsem si koupila dva kalendáře na dotvoření ... ten minulý rok moc nevyšel. Sestra dostala jen půlku kalendáře a to ještě až letos v dubnu :-) a rodiče vůbec.

Švagr poslal čtyři DVD - fotek a videí, tak přebírám, a upravuju :-), ty jo jestli já se jednou prokoušu tou hromadou fotek, tak to bude zázrak.

Vkládám paletku na tento týden a prostě jdu dál fungovat.ZAČAL PODZIM, listí na stromech regulérně prostě jen tak bez upozornění začalo žloutnout a jinak měnit barvu ... Vánoce tady budou co by dup. Já v týdnu koupila další čtyři dárky :-), tož je zrovna asi aj zabalím, letos prostě chci být napřed.

Pozor příští neděli, bude hotový likér z arónie :-), mé oficiálně první dílo - né že bych nevařila, nepekla a neblbla v kuchyni (a ráda), skoro každý den, ale zatím jsem se hromadně vyhýbala zavařování a jinému zpracování plodů ze zahrádky :-). Jak podotkla má sestra: "Proč děláš likér, když máš alergii na alkohol?" .... To neřešme, je to asi stejné proč dělám 10litrů karamelového koňaku před Vánocemi ... mám z toho radost, po malých kapkách to asi aj bude určitě zdravé, a hlavně je to dobroučké.

... hezký den všem ...

Barevný 38.týden

22. září 2013 v 22:44
Tak jsem doma ...

Dva týdny mimo realitu ... nádhera. Musím se srovnat v čase, časovém pásmu a v režimu.

Takže hodím paletku pro tento týden a jdu pokračovat v přebírání fotek.... hezký den všem ...

Barevný 37.týden

15. září 2013 v 12:00
.... a ještě týden ....
... krásný den všem ...

Barevný 35.týden

1. září 2013 v 23:17
:-) už jen pár dní a tradáááá na dovolenou ... jsem napnutá jak to dopadne, jsem vystresovaná, protože nestíhám.
Přesto jsem si ale poslední pár dní našla čas i na tvoření. Víkend patřil grilování s rodinou a také tvoření (potřebovala bych více :-), ale čas prostě koupit nejde :-)). A protože jsem potřebovala dohnat nějaké objednávky, tak hurá do toho a půl je hotovo.

První várka, dětských přání ke křtinám bratrancovy holčičky se líbíla natolik, že mi ze třech přání nezbylo ani jedno. No co naplat budu muset pro sychr do zásoby vytvořit jiné.

Pro tento týden jsem teda tvořila sladce, růžové ....
Tohle přání se mi moc líbí ... je to opět jedno z těch, co bych si vystavila na poličku nad stůl, ale je pryč ... :-). Takže nové "magnolijácké" razítko bude muset znovu do akce.

A protože jsem k pracovnímu stolu zasedla po dlouhém, horkém létě ... vyrobila jsem ještě jedno přáníčko (třetí bylo z krabice).Bylo parádní si zase zatvořit ... včera ještě vznikla série čtyř přání, ale o té zase přístě.

... hezký den ...


Barevný 34.týden

25. srpna 2013 v 22:31
:-)... hezký den všem ...

Barevný 33.týden

18. srpna 2013 v 13:38
... skoro to vypadá, jako bych nic nedělala, ale dělám ... v práci jsem se stěhovali - poslední týden jsem tvořila k obrazu svému svou první oficiální kancelář :-) a ještě upravovala a přebírala tiskařskou dílnu.

:-) včera jsem oficiálně "začala" žehlit ... bude to trvat cca ještě týden :-) ... a během té doby už bych si tak jako neoficiálně chtěla nabalit kufr na mou nejdelší dovolenou v životě :-).

Kromě úklidu, žehlení, stěhování ... jsem si kvůli vzácné páteční návštěvě uklidila pracovnu ... a mezi žehlením stíhám tvořit ... paletky vystavím až najednou, budu s tím muset vzít vrzem i úklid v počítači ... protože jsem si to tady táááák krásně zaflákala, že to až hezké není.

Paletka pro tento týden ...... opět jen vystavím, a jdu dál žehlit a pak tvořit :-) ... dneska mám v plánu cedulky na dveře v práci (když už mám ten titul a tu svou pracovnu :-)).... hezký den všem ...

Barevný 32.týden

11. srpna 2013 v 23:50
Paletka pro tento týden, opět jen tak na rychlo, protože ještě musím dodělat mzdy. Teploty se snad již umoudřily a pustí mě k tvoření.... hezký týden všem ...

Barevný 31.týden

4. srpna 2013 v 22:45
Prázdniny se přehoupli do své druhé části ... Já si "užila" pár dnů volna, nějaký ten výlet, včera fantastickou oslavu (kterou jsme měli celou v režii já s bráchou) ... a pár neskutečně horkých dní. Protože ven, pokud nikam nejedu, vycházím až později odpoledne a navečer ... do své "západní" prohřáté pracovny to většinou prostě nestíhám ... většinou horkem padám za vlast, na mě až neobvykle brzo.

Zjistila jsem, že jsem pěkných pár přání ve skluzu ... ale tento týden už plnohodnotně nasedám na vlak "pravidelná docházka" do práce ... tak věřím, že už i na tuto aktivitu přijde čas.

Dneska teda ještě rychlou inspirativní paletku ...Při výběru paletky jsem se nechala inspirovat návštěvou ZOO Lešná v minulém týdnu. Nafotila jsem zde, tuto sérii krásně barevných papoušků a ptáků. ZOO Lešná je podle mě nejkrásnější ZOO v ČR, můžeme jí navštěvovat klidně i několikrát ročně a pokaždé najdeme něco nového. Je to už takový rituál - směr cesty, velká foticící zastávka v průchozí voliéře s papoušky Ara, oběd ... tady ty nejvíce povedené fotečky ...
:-) přáníčko dodám doufám už tento týden :-)


... krásný den všem ...

Barevný 30.týden

28. července 2013 v 23:45


... hledala jsem něco, kde bude žhout letní sluníčko ...
... hezký den všem ...

Barevný 29.týden

21. července 2013 v 23:43


... hezký den všem ...

Barevný 28. týden

14. července 2013 v 15:04
Takový skluz jsem ještě neměla :-(. Bohužel se nakupily povinnosti v práci... tak ještě jednu dvě noční šichty (jako že si prostě dám ještě dva dny nonstop) a bude hotovo. Dneska rychle vystavím paletku a jdu upravit fotky do bazárku, ať to dneska konečně stihnu navkládat do galerie. Úpravy v baráku už se berou do poslední dekády a tak ta část, co už jde je uklizena. Doufám, že se tedy v týdnu konečně dostanu na tvoření, restů je více, než dosti :-(.... hezký den všem ...

Barevný 27. týden

7. července 2013 v 23:12
:-)
... ať žijí prázdniny, jsem unavená, tento týden byl náročný...

Barevný 26. týden

30. června 2013 v 21:11
:-) Tééda to je rychlost týden uběhl jako voda... a já opět nestihla.

Minulý týden byl ve velkém stylu ... "pořád kolem baráku" ... začátkem týdne se začalo skloňovat "sundávání lešení"(protože zateplujeme) a tak se chodilo, kontrolovala a stěžovalo :-) ... tu to byly špatně položené kachličky, tu skvrny na nové fasádě :-) zkrátka tu to, tu ono. Ale tak ve středu se sundalo lešení, a postavilo na druhou stranu a je to krásné. Ještě nějaké nedodělky, ve formě zasklení balkónu a bude to paráda. V sobotu jsem se dala do umývání oken, ať už to máme cu grunt. a chybí mi už jen jedno a bude hotovo. Dneska jsem měla kavárenský den s rodinou :-). Ale aby se neřeklo, tak jsem si taky přičichla i k tomu tvoření, :-) teda oklikou. Celý týden od pátku jsem večer co večer, jsem pro Aktijku třídila kovové komponenty (sáčkovala, aby to při balení měla jednoduché) a následně navazovala stužky :-). V pracovně je zestěhovaná koupelna a chodby ... takže na tvoření se vrhnu až teď v týdnu. V mezičase jsem ovšem stihla připravit hromádku papírů 6x6 do bazárku :-), který slibuju do konce tohoto týdne vystavím.

Paletka pro tento týden.

... to jen proto, že jsem dneska měla výbornou kávu ...


Dám jí co nejdřív, už mám představu.

Add ... teď jsem zjistila, že už je půl roku s barevnými paletkami za mnou ... tedy 26. týdnů mi uběhlo jako voda. Jedinou jednu paletku jsem nedala (ty ostatní občas se zpožděním, ale byly), ale to musím tento týden napravit. Dětem začaly prázdniny, a já budu muset vybrat zbytek dovolené z minulého roku :-) asi dva až tři týdny ... co víc si přát.


... hezký den všem ...

Barevný 25.týden

23. června 2013 v 21:41
Další týden dovolené za mnou ... a já mířím na pár dní do práce.

Paletka na tento týden ...


Je krásná barevná ... a já jí nestihla ... o víkendu mě chytl zub :-(. A tak utíkám zkusit to dneska zaspat a ráno k zubaři ....

... přeji krásný den ...

Barevný 24. týden

16. června 2013 v 23:12
Pracovní týden uběhl jako voda ... začaly nám padat teplotní rekordy ... a mě čeká další týden volna ...

Speciálně pro tuto příležitost jsem pojmenovala svůj status na diskuzním fóru u Pretty: "Venku je krásně, ale teploty neodpovídají mému teplotnímu standartu na dlouhodobý pobyt ve venkovní prostředí." Jak krásně mi český jazyk umožňuje obepsat, že je hic na chcípnutí (přenesla jsem teploměr na parapet na západní okně a včera ukazoval ve večerním čase 49oC ... to opravdu není pro pohyb stvořená teplota :-)).


Od minulého týdne "levituju" v takovém nějakém volném prostoru, vím, že něco mám dělat (ale tak nějak si nemůžu vzpomenou co :-)) ... takže jsem dopsala článek pro Hurápapír, nachystala nějakou sadu, udělala pidi rychlou objednávku v Anglii, vytvořila hromadku přáníček, kterou jsem obratem poslala Aktijce jako dárkové poukazy. Když mě ty přáníčka baví, ale nevím co s nimi, tak tahle varianta mi přijde skvělá ... Aktijce se hodí, a já mám zase prázdnou krabici a můžu dál zkoušet všechny ty razítka, techniky, udělátka...

Paletka pro tento týden ...... a moje přáníčko ... první ze svatební sady (zbytek vystavím následující týden) ...
Tohle razítko jsem si strašně dlouho přála (je od firmy Aladine), akorát vždycky byla nějaká tvořilka rychlejší. Tentokrát, ale přistálo v krabici směr Rožnov :-). Je všeříkající, tak už není potřeba nic moc vymýšlet. Já použila zbytek krásného papíru z polské sady (Biała Róża od Galeria Papieru) orazítkovala Hero Arts krucánkovým razítkem a ošpinila okraje. Motiv kola jsem natiskla na kus papíru, zastřihla, zakulatila rohy, ošpinila a orazítkovala dalším razítkem Hero Arts, tentokrát textovým. Při nalepení na 3D polštářky se mi to celé nějak divně prověsilo a vypadalo to jak vysoký stupeň celulitidy .... při odtržení šla se mnou i podkladová čtvrtka ... takže následovalo podlepení podlepeného, zamaskovaní a rozšířený okraj byl doplněn textovým razítkem "Něco nového začíná ..." od Kety. Třešínkou na dortu, už je jen krásná smetanovo-zlatá šňůrka GARN & MEHR (které nabízí Papero Amo) a nádherná broušená srdíčka od Prima Marketing. Je to tááák jednoduché ... a přesto mě to i s plánování, odlepování a přilepováním, odměřováním, šmudláním, razítkováním ... trvalo skoro půl dne :-).

Můj pracovní stůj je momentálně jak po výbuchu ... ale vznikla série přání s kterou jsem moc spokojená. Taky vznikla další hromada připravených nátisků, naembossovaných, vybarvených motivů pro další tvoření ... tak hurá do dalšího volného týdne ...

Jo a pozor při opětovném čtení článku se mi začaly vybavovat úkoly na tento týden: žehlit, dopsaní článků na blog, žehlit, konečně vystavit a dofotit scrapbazárek, žehlit, dodělat smlouvy o komisním prodeji do práce, žehlit, přebrat asi 30GB prostoru na záložním disku (tento týden jsem zažila zděšení, protože jsem ztratila půl roku své tvorby v "megabajtech" :-), dneska se našly - nevíte proč mám zalohované tři složky s názvem ZÁLOHA 2013 a každá je jiná???) .... žehlííííííííít.Přeji všem krásný den ...

Barevný 23. týden

9. června 2013 v 23:17
.... táák a týden volna za mnou.

Týden dovolené utekl jako voda. Stihla jsem se pořádně vyspat - úctyhodný výkon, na to že mi na stěně u které spím vrtali a zbíjeli :-)), stihla jsem dva dny tvořit, stihla jsem po dlouhé době celé odpoledne pobýt u babičky s dědou, stihla jsem vařit, trochu uklidit a hlavně jsem projela novou koloběžku :-).

Povodně, které řádily ve zbytku České republiky, se nám vyhly. Trochu pršelo, ale dalo se to přežít. Víkend byl jako z "cukrkandlu" = sluníčko, teplo, krásně.

Paletka pro tento týden ...Mé přání inspirované paletkou ...... a proč mandarinky :-), při tvoření jsem popíjela mandarinkový džus :-) tak jsem se nechala inspirovat. Doplnila jsem konečně všechny paletky ... HIP HIP HURÁ !!!

... krásný den všem ...

Barevný 22.týden

2. června 2013 v 22:05
:-( tak zase je tu neděle večer. Přáníčko v hlavě, ale bohužel nedošlo k realizaci. Následující týden mám dovolenou, na stole dlouhý seznam, kterému vévodí slovo "ŽEHLENÍ" a pak dlouhý výčet restů :-) ... tak hurá do toho.
Je mi jasné, že týden uběhne rychleji než voda ... Ještě že v červnu té dovolené budu mít více než dosti a co z 24dnů nestihnu vybrat v červnu, v červenci mě nemine a dostanu to "befelem".

Takže plateka pro tento týden ....... hezký den všem ...

Barevný 21.týden

26. května 2013 v 21:38
:-) díky tomuto soukromému barevnému roku, jsem zjistila, že jsem totální "nestíhačka"....

Musím rychle vystavit paletku, a dohnání restíků snad konečně bude čas, ten následující týden.
Ach, ta paletka je úžasná, barevné i prostě s tím co ve mě evokuje ... ale tentokrát bylo těžké se rozjet ... Nakonec jsem sáhla po krásné razítku vlčích máků ...

... hezký den všem ...

Barevný 20.týden

19. května 2013 v 21:45
Tento týden byl takový divoký :-) a nesl se v duchu zbíječek, lešení, shánění, zařizování, doktorů...

Rychle vložím paletku a jdu spát ... ráno vstávám na rehabilitaci ... a pak doufám, že bude počasí na dofocení a vložení ... jsem zpomalená a unavená, takže jsem nestihla ani vyfotit.

Moje paletka pro tento týden ....... je krásná, je jarní, je květinková ... úžasná a pozitivní :-). To moje přáníčko, nešlo lépe vyfotit, ale ve skutečnosti je samozřejmě mnohem lepší a všechny barvičky jsou výraznější.

Přeji hezký den a děkuji za návštěvu a komentáře :-)


Barevný 19.týden

6. května 2013 v 15:48
I když mě tento týden opět čeká pět dní volna ... tak ke tvoření se asi dostanu, až v sobotu u Aktijky. Teda kromě dnešní tvorby stránky do tajného scrapliftu na sc.cz.

Proto jsem se rozhodla, že barevnou škálu pro 19. týden splním hned z počátku týdne, než začne obvyklý předodjezdový kolotoč - chystání, uklízení, předvařování ... :-).

Opět jsem se nechala inspirovat situací, co se děje za okny ... poslední týden teda těm Distress vůbec nedám pokoj ... a razítka Hero Arts taky řádně provětrávám.

Takže barevná paletka na tento týden vznikla už dneska :-).

V práci jsem byla jen dopoledne, rychle zvládla dva pohovory s klienty, pak rychle na nákup a udělat pořádek v garáži ... a teď honem paletku a ještě tajný scraplift :-)


... a přáníčko podle ní ...


Tohle přáníčko jsem si "vypiplala" ... vybarvování pastelkami, obstřihnutí, pak razítkování okrajů a stínování pozadí distress inkousty. Pak už jen razítko od Kety a je hotovo :-)

... hezké pondělí a celý pracovní týden ...

Barevný 18.týden

5. května 2013 v 22:33
Tak tento týden jsem v pracovně trávila od středy každou volnou chvilinku.

Celou středu jsem dovyráběla pořadač na postavičkové razítka :-).
Celý čtvrtek jsem vybarvovala COPICkami :-).
Celý pátek jsem vybarvovala DISTRESSkami :-).
... a pak došlo k činům ... konečně to nakompletovat a dát nějak dohromady ... zapojila jsem se také do rychlé challenge u Pretty ... a dneska jsem si uklidila po tom čtyřdenním řádění "opět" pracovnu :-).

Do toho mě v pátek potěšil balíček od Pretty, trošku z těch novinek jsem si nadělila ... a v sobotu jsem objevila ve schránce (néé že by k nám chodil pošťák v sobotu, jen jsem to v pátek zapoměla zkontrolovat) obálku od Ilonky s přáníčkem a dárečkem k narozeninám. MOOOC děkuji, přáníčko jsem si vystavila na mou "pidilištičku" a koukám na tu ladnost a krásu každou volnou chvilinku.

No a protože jsem si v posledních dnech více hrála, tak při včerejší rychloakci u Pretty jsem se nechala inspirovat připravenou paletkou ...

Tak inspirace byla :-), ale modré je tam jen pidi .... teda jí tam bylo, ale při přestříknutí Dylusions kapiček vodou, se mi rozpila a utekla ... zelené je tam dosti ... hnědá v takových neviditelných "druhotiscích" na podkladě ... a ty dva odstíny červeno-růžovo-fialové ... no takový odstín bych asi našla v akvarelových pastelkách, ale tady jsem potřebovala, aby byly barvy syté ... takže tak jako jedním očkem přimhouřeným :-). Ale jak nejsem ráda termínově omezena :-), a tady to bylo minutově :-) ... tak s výtvorem jsem spokojená, už je v lisovací knížce (kde teď uchovávám všechny visačky, než zjistím, cos nimi).


Jak postupně pokračuju jde vidět v galerii ... nebo v rubrice Barevný rok 2013.
... přeji všem krásný den ...

Barevný 17.týdne

28. dubna 2013 v 18:35
Nestíhám vůbec, ale vůbec nic. Dneska zase rychle jen vložím obrázek a letím zase o kus dál. Konečně po dvou týdnech jsem uklidila pracovnu a přilehlou kuchyň (což v mém podání je místo na pěstování kytiček, zásoby papírů a balícího materiálu) a postavilo se mi tady spoustu restů :-), takže musím začít ten seznam škrtat hezky postupně :-). V práci jsem se už řádně po nemoci rozkoukala a snažím se pořádně zabrat a dohnat, hlavně při práci s klienty, ty dva měsíce.

Venku je nádherně a už to láká ... kolo už absolvovalo pár "pozimních" vyjížděk, pneumatiky na autě přezuté na letní :-), díky blížícím se narozeninám jsem zmodernizovala polovičku svého šatníku a tak už jen s očekáváním sleduju jak dopadnou plány na letní dovolenou :-).Paletku jsem vybrala čistě tématickou ... dneska jsem sklidila první nálož "zeleně" (rozuměno pažitku) z balkónu a jsem se zamyslela, jak dlouho jí tam udržím a kam jí schovám ... protože ... tento týden jsem se konečně usnesli, že budeme "revitalizovat" náš baráček ... tak né že máme lešení kolem centra v práci, ale během pár dnů nás to čeká i doma. Takže první část léta budeme trávit v "bordýlku", hluku, obestavení lešením a přikryti plachtou. Zase to ale znamená, že pak to tady zase bude hezké :-) a na to se těším.Tohle razítko od Hero Arts miluji a baví mě, když si ho natisknu ... baví mě, když si s ním hraju ... můžu ho vrstvit, nebo odlišně dobarvovat :-). Minulé přáníčko, které jsem s ním dělala bylo hned pryč ... tak je důvod ho zase vytáhnout. Jen to obstřihování těch lístečku, oblinek ... to je něco :-).

A POZOR !!! nalepit parír na křivo ... to je pro mě nadvýkon ... jakmile to nemám na milimetr přesně, tak mě ovládne panika :-), proto asi tohle přání půjde, co nejdříve z domu.

... krásný den všem ...

Barevný 16.týden

21. dubna 2013 v 22:27
S jarními dny, sluníčkem a "světlem od nevidím do nevidím" přišla i hromada energie.

V práci jedu naplno, minulý týden jsem vytáhla kolo a tak času na tvoření není toliko. O víkendu jsem se pustila do jarní očisty a potřebovala jsem probrat kuchyň, co mám u pracovny. Není to kuchyň jako kuchyň, mám tam věci na balení balíku, zásoby papírů, fotky, nářadí a šroubky a hlavně je to pěstírna fíkusu :-).

Jdu rychle hodit paletku a utíkám to rychle "došolichat", ať už je hotovo.
Jo a musím se pochlubit, kromě předčasného narozeninového dárku (o kterém chystám článeček samostatný) ... mám po půlroce, kdy mě zlobilo světlo opět světlo nad pracovním stolem ... TO JE PARÁDA.Ĺíbí se mi paletky jet tématicky ... dneska jsem při vynášení asi 20-tého pytle s odpadky (ať žije třídění odpadků) ... zjistila, že už brzo bude hezky barevně ... máme před barákem zlatý déšť, dávam tomu dva tři dny a bude "zlato".


Přišlo mi nové krásné razítko od Hero Arts Heart Background ... přiznávám nakazila mě Pretty tehdy dokonalou ukázkou, s jakou lehkostí se dá dozdobit :-). Mě to teda nešlo lehce, květinkové shluky, neumím tak lehce jako Lenka "Pampeliška" nebo Iriska, ale snažila jsme se. Ještě pak, až bude příležitost ho použít, může být do prázdného prostoru použité razítko a nebo nějaké štítek s textem.

... krásný den všem ...

Barevný 15.týden

14. dubna 2013 v 19:13
Tento týden začalo jaro ... v pondělí slezl jako mávnutím kouzelného proutku veškerý sníh. Teploty vylezly nad 10 oC , sluníčko začíná mít sílu ... a už to láká ven ... já jako každé jaro chytnu blbou a mám pocit, že všechen prach musí jít z bytu ven. Tahle paletka mě zaujala dokonalou fotkou, těším se, že si odbydu poslední "povinnosti" a konečně zasednu do pracovny. Nápad už má, dílko doplním zítra.Hero Arts - Flower Text

Tééda tentokrát mě zlobilo focení (5.5. 2013) ... počasí nic moc, ale na tvoření doma parádní. Barvy ve skutečnosti odpovídají. S tímto přáníčkem jsem se nazlobila, než se mi podařilo naembossovat hezký otisk, tak jsem málem zešedivěla. Jinak mě bavilo, práce s distresskami je zábava. Škoda, že ty velké "pozaďové" razítka od Hero arts, nemají stejný rozměr jak přáníčka ... tomto případě jsem přání ořízlaa už dál nepodkládala a neořezávala.... krásné jarní dny všem ...

Barevný 14.týden

7. dubna 2013 v 23:07
"Sněží, sněží, mráz kolem běží ..."

To je jedno, že je jaro ... prostě zima, mráz, sněhové řetězy :-), tohle ta příroda jednoduše umí - PŘEKVAPIT.

Já si tento víkend zapapírovala. Celé dva dny jsem proseděla v pracovně a doháněla restíky. Moje skóre je 25 přáníček, z toho 20 kusů je velkovýroba (o té více v nějakém příštím článku). K této výkonnosti počítám, že celý pátek jsem upravovala fotky, teď už jen najít čas a navkládat tam, kde je potřeba.

Dneska už jsem unavená, ještě mě čekají povinnosti do práce - připravit podklady pro mzdy a taky nachystat nějaké faktury do práce. Stihla jsem ale zpětně doplnit paletky. Tam, kde jsem nestihla, mě velice kvalitně nahradila Ilonka, které se vybranná paletka líbíla tak, že mi jí poslala k pokochání. S jejím dovolením jsem zaplnila nehezkou mezeru ve svém tvoření.

Nevím proč mám potřebu, to cpát poslední dobou do takových jarních paletech - tulipán, kočičky ... ale tak pokračuji ...Já při tvoření opět sáhnula do čistě jarních razítek a natiskala jsem si motiv jarní třešňové větvičky (razítko je od Stampendous). Dobarvila jsem ho COPIC fixy. Až bylo hotovo, tak jsem si uvědomila, že paletka neobsahuje ani černou (konturu), ani hnědou (na větvičkách) ... ale tak ten obrovský vliv tam vidět jde a to se prostě počítá. Takže tady moje jarní a sladce vonící paletka na přáníčku.


V každém případě tímto přáníčkem jsem se pravděpodobně začala chystat na příští rok :-). Povětšinu svátků a příležitostí k posílání přání končím jako "kovářová kobyla". Takže první vlaštovka na příští jarní svátky.

... krásný den všem a moc děkuji za milé komentáře ...

Barevný 13.týden

31. března 2013 v 22:23
Musím využít momentík, protože nám díky návalům sněhu začala vypadat elektrika ... tak honem vystavit paletku.
Tento týden byl ve znamení tvoření ... ale protože jsem dneska hoodně unavená. Jdu si zchrupnout a dopíšu se zítra ... Jsou Velikonoce, za okny hrozí sněhová kalamita ... já dvakrát byla ohazovat půlmetrové závěje ... No není nic lepšího.

Paletka jak by to teď mělo vypadat ....Jsem se nechala inspirovat úplně do posledního proutku. Mám ráda tu "kočičkovou" větvičku ze sady razítek od Basic Grey, je úplně ideální na jarní přáníčka. Ještě bych tam chtěla něco přidat, ale líbí se mi i takto jednoduše. Plody mám zvýrazněné Diamond glaze lepidlem, a vypadají krásně plasticky (na fotce to toliko nevynikne). Takže tady jedno jarní povelikonoční přáníčko.


... krásné a radostné Velikonoce v kruhu rodinném ....

Barevný 12.týden

24. března 2013 v 23:42
Vrátila jsem se z prvotřídního srazu v Lukách nad Jihlavou, který pořádala Aktijka z Hurá papír ... byl dokonalý ... takže hned zítra slibuju článeček s obrázkami, co nového jsem viděla, zkusila a odnesla si.

Dneska paletka ... minulý týden jsem dodělala celé album k narozeninám osmnáctileté dceři sousedky ... dva dny jsem si chystala podklady na "malování Copic fixy" v Lukách ... a tak přáníčko není dofocené. Ale tento týden budou konečně vystaveny všechny články, a fotky :-).Prozatím vkládám přáníčko, které podle paletky vytvořila Ilonka. Měla jsem moc velkou radost, že se nechala inspirovat a hned druhý den se pochlubila. Moc díky. Moc se mi tohle přáníčko líbí, líbí se mi jak Ilča použila barvička a jak ho celé hezky poskládala.... snažím se přivolat jaro ... krásný den ...

Barevný 11.týden

17. března 2013 v 21:21
:-) poslední týden jsem scrapovala jak o duši. Chybí mi jen posledních pár stráneček do albíčka pro sousedku, hotové musí být do středy (v sobotu se bude předávat). A já jsem zatím s tím kusem práce, co jsem udělala, spokojená. Akorát nestíhám nic jiného. Ráno se zavřu do pracovny a nad ránem výlézám. Ale už se to blíží ke konci a je to super.

V mezičase jsem stihla barevnou paletku pro tento týden (minulý týden jsem ještě nedofotila) ...

Nevím jestli se mi podařilo úplně chytit, pracovala jsem už hooodně unavená a nad ránem. Takže barvičky "takové od oka". A protože jsem hned asi za tři hodiny, po vydatném spánku odvážela, tak jsem musela i pod "umělým osvětlením" fotit :-). Ale líbilo se a mě se taky líbí. Což je prostě na tomto paletkovém tvoření nejlepší.
... hezký den všem a děkuji za milé komentáře ...

Barevný 10.týden

10. března 2013 v 22:23
:-) tento týden opět nestíhám ...
Začala jsem albíčko pro sousedku, zasekla jsem se na něm, protože se dořešovaly fotky :-) a ostatní drobnosti kolem. K tomu všemu byly kontroly, zubař, testování :-). Takže dneska opět jen hodím paletku, přáníčko jsem nestihla vyfotit ... nějak mě ten počítač teď utíkám ... jsem se zabrala do tvoření a na začátku týdně jsem hodně vařila a uklízela zbyteček bytu :-).

A protože mám motýlkové období dávám tuhle krásnou motýlí paletu ...Použila jsem poprvé razítko sloníků od Crafty Individuals ... trochu mi na něm vadí ty anglické názvy, ale s tím nic nenadělám. Jednoduché přání, ale poskládat ho to je doba :-).

... čekají mě teď perné dva týdny a pak hurá do práce :-) ... a jaro už ťuká na vrátka ...

... hezký den všem, moc děkuji za milé komentáře ...

Barevný 9.týden

26. února 2013 v 12:20
Tak konečně jsem se dostala do tempa, dokonce jsem se dostala k foťáku, nabila baterky, a za lepšího počasí ( a díky prostoru na slunném místě) i dofotila, co se dalo a vystavila k paletkám.

Paletky vybírám v pondělí, vytisknu si na tiskárně. Mám celou sadu Distress Markers, takže se mi osvědčilo si k paletce šmárnout a díky celé barevné paletě, vyberu odstín, který se nejvíce hodí. Od začátku roku jsem nejvíce pracovala na přáníčkách a právě s fixy od Tima Holtze - vícebarevné razítkování mě baví (škoda, že se nedá moc použít na silikonových razítkách, ideální na to jsou gumové razítka, které udrží inkoust).

Pro tento týden jsem vybrala opět paletku do modra ... přemýšlela jsem nad ní minulý týden, když tolik sněžilo, tak byla prostě jasnou volbou. Dneska když jsem podle ní tvořila, to za okny vypadá už "nevesele" jarně - všude plno špíny, žbluňkajících kaluží, kamínků, odpadků jak propadly sněhem ... a hlavně s vytlučenými silnicemi ... ale bude už jen lépe.

Tady paletka pro devátý týden ...
... kdyby se dařilo ... tak jak poslední dny ... to by bylo fajn.

... hezký den všem a děkuju za návštěvu a milé komentáře ...

Barevný 8.týden

24. února 2013 v 21:30
... pracovna konečně uklizená ... a konec týdne jsem věnovala dohánění, lepení a za dobrého počasí jsem i vyfotila... :-) a i když bylo v plánu dopsat a dovystavit ... roztáhla jsem si na noční tvoření kalendář pro sestru a rodinku ... takže až později, nebo až bude dolepeno ...

Paletka na tento týden byla taková přeslazená ... ale nechala jsem se inspirovat dvoutýdením přeskládáváním pracovny ...
Tak jsem po dlouhé době "zavanula" do dětských motivů. Díky pořádku v pracovně, dokonce mám spousta místa na Big Shot ... tak jsem sáhnula po vyřezávacích lístečkových šablonkách .... dokonce jsem použila tu "sladkou" stužku ... a obětovala brads z francouzské sady :-).

... hezký večer ...

Barevný 7.týden

13. února 2013 v 22:15
Tak jsem se pustila na začátku týdne do úklidu pracovny, přeskládala jsem, co se dalo a probrala jsem opět papíry, ozdoby a ještě mi chybí razítka. Minulý týden jsem dokonce nachystala první dva vzorníčky. Vzorník embossovacích kapes musím ještě dotvořit, vzorník Copic fixů jsem si vytiskla z intenetu a jen vyplnila. Včera jsem konečně objevila foťák, tak jsem ho dala nabít ... a snad se mi do konce týdne podaří vyfotit a navkládat restíky - paletky, stránky na sc.cz a jiné.

Paletka na tento týden je modrá :-)Tohle přání jsem si tak vymazlila, chtěla jsem zkusit razítko (které už mám doma skoro rok a ještě jsem ani jednou nenatiskla) ... vybarvování Distress Markers a pozaďové razítko ... a tak jsem vyměřovala a měřila, až jsem se přehmátla v papírech, co jsem si už nařezala ... a při kompletaci přání jsem zjistila, že se mi nevleze na přáníčkový základ. Takže vyjímečně přání na stojáka.

Jsem už celá utabletkováná :-) ... těším se na vaše výtvory.

... hezký večer všem...

Barevný 6.týden

10. února 2013 v 22:38
Tento týden byl ve znamení emailové korespondence, díky scrapbazárkové nabídce od Daniely a dodržování léčebného režimu ...

Proto se na paletku dostává až dneska :-).

A protože všude okolo řádí "plesové veselí", tak jsem vybrala takovou hezkou glitrovou ... pro mě teda velký oříšek, jsem zvědavá jak si s tím poradím. Myslím, že pro tentokrát možná opravdu jednu barvičku asi nepoužiju (pravděpodobně tu zelenkavou) .

Stejně jako minulý týden i tento týden jsem razítkovala vícebarevně s Distress Markers.

Mco děkuju za milé komentáře a taky, že se některá necháváte inspirovat.

... hezký den všem ...

Barevný 5.týden

31. ledna 2013 v 23:57
Ooooo já měla na tento týden toliko plánu ... pak se přihodila "sobota" ... a po něděli přišlo pondělí ... a já hnána bolestí musela k doktorce a mám zánět žil. Pan doktor na ultrazvuku říkal, že neumřu :-), ale že mě to jisto jistě musí bolet jako "svině" ... no on je vůbec všeobecně veselá kopa :-). Hned v druhé větě mi otevřel oči, že jako dobrá možnost při problému "mít dítě" mi jistojistě může pomoc celosvětová populace "inseminátorů" ... a krevní sraženina, je po valašsku vysvětlena "jako sražená krev v prdelačce při zabijačce" :-) ...

Konec týdne se nezadržitelně blíží ... chtěla bych tento týden odpočívat, protože to vážně pomáhá ... ale snad o víkendu vizi přenesu na papír a půjde mi to rychle od ruky.

Takže barevná paleta pro 5. týden roku 2013:Přáníčko podle paletky :-). Zkoušela jsem razítkování Distress Markers a tohle krásné motýlkové razítko. A přáníčko už více nepotřebovalo, jen razítko od Kety a pár kamínku a bylo hotovo. Baví mě čím dál tím více tohle vícebarevné vybarvování.

Nechtěla jsem žádný modro-šedý sníh ... Tahle paletka se mi líbí je barevná a teplé barvy zavání létem, ale při pohledu na fotku a zamrzlé rajčata ... ještě zkrátka musím chvíli počkat.

... hezký den a díky za milé komentáře ...

Barevný 4.týden

26. ledna 2013 v 17:40
Tak tento týden jsem si vybrala paletu čistě zahřívací, měla jsem jí vybranou už ve čtvrtek :-), ale protože momentálně jsem v zimním režimu ... tak pořád spím a v noci si na to vzpomenu, až v posteli. To už se mi ale povětšinou nechce zpátky k počítači..

Konečně po dvou měsících mám zpátky světlo nad pracovní plochou, takže jsem celou noc tvořila a k paletě na tento týden zrovna vytvořila i přání.
A tady moje přáníčko ...

... barvičky ve skutečnosti vypadají lépe, zkusím ještě přefotit ...


Když vybírám mezi všemi uloženými paletkami, tak si říkám, že jsou všechny takové šedivé. No pak kouknu z okna, a třeba tato co jsem vybrala šedivou obsahuje, ale je více "jarní". Já si uvařila hrneček zeleného čaje, a ani "mintová" (kterou taky nemusím, a když jsem hledala ani jí nemám ve svých zásobách) se mi nakonec díky kouzlení s Distress Marker hodila.
Není důležité (a díky nastavení monitoru) se zcela strefit do barev (když jsem si je vytiskly, vypadaly zase trochu jinak). Pro mě je nejdůležitější inspirace a to že mě to baví. V minulosti když jsem se několikrát účastnila akcí, kde bylo zadání - barevné palety. Bohužel jsem se ze svou důsledností, zaměřila příliš na hledání stejných barev, než na tvorbu jako takovou a s "výrobky" jsem pak nebyla spokojená.

Přání s motýly:

* razítka Stampers Anonymous - CMS106 Papillon / Hero Arts - S5601 Newspaper
* Distress Marker - odstíny Walnut Stain / Peeled Paint / Budled Sage / Crushed Olive / Old paper
* Distress Ink - odstín Old Paper a Crushed Olive
* embossovací prášek - Detail Clear
* barevný papír Papermania
* přáníčkový základ Anita´s

Zjistila jsem, že razítkování pomoci Distress Marker je dokonalé ... mnohobarevný otisk jsem zvládla hned na poprvé :-).

Těší mě, že se mi ozýváte a posílate odkazy a věci vyrobené podle paletky. Pokud se zapojíte, nebojte se dát odkaz pod článek nebo mi dílko zaslat :-). Mám z toho velkou radost.
PS: ZPĚTNĚ JSEM KONEČNĚ VYSTAVILA PALETKY Z MĚSÍCE LEDNA :-).

... mějte krásný víkend ...

Barevný 3.týden

18. ledna 2013 v 21:09
Protože stále nemám k dispozici foťák na vyfocení, tak nemůžu fotit a vkládat fotky ... a tak alespoň barevná kolekce na tento týden ... a jdu dál tvořit.

Venku vládne rukou tvrdou zima ... a mě to stále nedá vystavovat nějaké zelené jarní nebo letní palety, tak pro tento týden ještě jedna zimní.Moje přáníčko:Jak jsem psala na začátku, nejsem nikdy stoprocentní v odstínu :-), ale důležitá je snaha. Díky všem, které se přidaly i třeba neplánovitě.

... hezký den všem ...

Barevný 2.týden

13. ledna 2013 v 0:13
Tento týden se mi nedaří :-(.

Chytly mě záda a nějak se nedaří. Za okny se sype sněhu, každý den kousek, až je z toho kopa. Neskrývám to, že zimu nemám moc ráda, nevadí mi ani tak pocit zimy, jako "sníh". Kvůli Petrovi musím odhazovat každý den, aby se dostal do práce a že je to pořádný kus ... a když už to všechno odhážu, projede traktůrek a nahrne hromady zmrzlé masy do výjezdu z chodníku i na cestu ...

Až na ty cestáře :-), to ale venku vypadá konečně zimně, pod nohama to křupe :-), kluci za barákem staví iglů :-) a já přemýšlím, že nejlepší by to v pondělí bylo do práce na saních :-) ...

Takže jsem si pro tvoření na tento týden vybrala paletu čistě zimní. Lákalo mě sáhnout po čistě jarní nebo sluníčkovou od moře ... ale ti dva mě ukecali ...Moje přáníčko podle palety:

Těším se jestli se některá přidáte, tento týden to dříve nešlo .. ale už se polepším.


... krásný den ...

Předsevzetí na rok 2013

11. ledna 2013 v 1:31
Bylo nebylo 30. prosince 2012, byla neděle ... doma byla důležitá konspirační schůze ... a já zasedla k počítači a nevěděla jsem, co s časem ...

Už dlouhou dobu, v prosinci více intenzivně, přemýšlím, že si chci vytvořit vzorníčky . Začalo jsem s nápadem vzorník barev - hlavně Distress inkoustů, Dabbery, pak se objevily alkoholové barvy, Dylusions spreje ... při hledání a pátrání na Google jsem narazila na vzorníky embossovacích kapes, výřezů a vyřezávacích šablon, ale taky washi pásek a nebo razítek, ať už jsou to ty od Kety nebo ostatní :-). To vše by šlo zpracovat do vzorníků, mít to po ruce a když potřebuju jen otevřu, kouknu a vím.

Můj plán se v průběhu roku mění ... přemýšlím jak na to a plánuju :-). Moje plánování je dlouhodobá činnost, protože jen tak mohu dojít k dokonalosti, kterou mám prostě ráda :-). A tak jsem poslední neděli opět pátrala. Obrysy vize jsou víceméně už jasnější ... (hezky má zpracovaný vzorníček Ilonka, viděla jsem na srazu v Liberci na podzim a nadchl mě)

Tehdy v neděli se mi ovšem stalo osudným spojení "colors pallete". Spoustu inspirace jsem našla na Pinterst ... a mnohé z nich odkazovaly na dokonalé stránky Design-seeds.com , kde jsou stovky palet. Teď jsem zjistila, že to dopoledne jsem si uložila více jak 500 barevných palet, které mě zaujaly obrázkem, složením barev nebo jen tím, že by se hodily od pohledu k nějaké fotce.

Má předsevzetí na tento rok:
  1. Chtěla bych každý týden "něco" malého vytvořit ... žádné zbytečné honění, ale prostě restů je spoustu i představ a plánů ... tak hurá do toho. Věřím a doufám, že mě k tomu nakopne i sc.cz a nová soutěž na rok 2013 (tradiční soutěž, opět trochu netradičně - zadávání týdenních podmínek, plnění projektů, challeng atd.).
  2. Nezanedbávat blog a blogy :-) ... baví mě psát, občas vystavit nějaké to přáníčko (či možná i stránku) a podělit se o to, co se povedlo nebo zrovna dvakrát nepovedlo. Baví mě vaše komentáře a baví mě navštěvovat Vaše blogy, pročítat, kochat se a komentovat.
  3. a při tom všem se nechat inspirovat paletami z Design-seeds.com - pro začátek je představa - co týden to jeden projektík (může to být cokoliv: přání, album, stránka, deníček, visačka ...). A protože jsem na sebe hodná, nemusím pracovat s celou paletou, ale na projektu by se měla objevit více jak polovina barev (takže při čtyřbodové škále =tři a více/ pětibodové škále = tři a více / šestibodové škále = čtyři a více ...).


První týden se mi povedl :-). Vytvořila jsem sérii deseti přání, nebyla sice prvoplánově podle palety z Design-seeds, ale sama o sobě to byla barevná škála :-), takže dva body splněny. Na svém blogu jsem vystavila alespoň novoroční zdravici a v sobotu jsem si dala ranní kafe a kolečko na tvořivých oblíbených blozích.

NEPŘIDÁTE SE??? PŘIDEJTE SE???

V minulém roce vzniklo spoustu tvořivých, scrapbookových blogů ... a já na mnohé narážím, až při proklikávání na oblíbené blogy ... byla bych ráda, pokud nakukujete a čte a navštěvujete ... aby jste mi tady zanechaly alespoň tentokrát nějakou stopu, odkaz na sebe (proklik na váš web) ... Ráda návštěvu oplatím :-).

Pokud se budete chtít přidat k mému barevnému sprintu, ráda Vás vedle sebe virtuálně uslyším funět :-) nebo Vám budu koukat na záda.

Novou paletu vystavím během pátku :-), příští týden už ve středu nebo čtvrtek.

Kromě toho letos plánuju opět pokračování SCRAPBAZÁRKU :-).
A během ledna soutěž o "knížkosešit" o Zentangle.

... díky za návštěvu a krásný den ...
 
 

Reklama