Sada Art Impressions podruhé

18. června 2015 v 5:00 |  PŘÁNÍČKA
A protože jsem slíbila pokračování tady je ...

Při tvoření na kurzu a ukázkách jak se sadou pracovat vznikla opravdu hromada nachystaných motivů - konviček, plotečků a laviček ... jen čas, hromada lepidla a měla bych zásobu na rok.


Tady už toho tvoření bylo trochu více, poprvé jsem tady sáhnula po gáze (kterou tady mám už pár let nachystanou a nabarvenou), razítkovala jsem na přichystaný výřez ze šablony Spellbinders, opět jsem přidala ptáčky od Memory Box, bílý provázek z rožnovské drogérie :-), papír z motivem dřeva, razítko od Kety, ničítko od Tima Holtze a nádherný papír s motivem motýlků (který jsem nakonec oškubala tak, že ty motýlci vůbec nejdou vidět :-)).


Do tohoto motivu jsem se zamilovala, je tak variabilní. Přáníčko je takové prázdé, ale vybrala jsem nádherný papír od Primy Marketing jako podklad, úžasná a skvělá Naty mi to někdy nad ránem (myslím, že bylo tak nějak kolem druhé či třetí ráno :-) obšila. Tím, že jsem na razítkách ze sady AI použila výrazné barvičky, myslím, že žádné další zdobení už není potřeba, teda až na pidi hřebíčky, o které se se mnou podělily scrapděvčata na kurzu. Všeobecně "BEZ VÁS BYCH BYLA ZTRACENA" .... ovšem pidi ptáčci ze šablony Memory Box jsou z mých zásob, vidlička je ze sady od Personal Impressions.


Ovlivněna úžasnou tvořivou náladou na kurzu vzniklo toto poslendí přání, návrat k motivu lavice a zakoutí bylo dotvořeno především motivem levandule. Celé přání jsem pak ladila do takového středomořského stylu, papír s motivem dřeva (byl ústředním motivem, protože jsme u mého kurzového stolečku, tuhle parádní sadu měly k dispozici na dotvoření). Ptáčci tentokrát vystřižené razítko ze sady od Personal Impressions, stejně tak jako ptačí budka. Další materiál, který jsem na dotvoření použila - barvená gáza a razítko od Kety. A do akce byla opět zapojena i Naty a její úžasná noční šicí horká jehla :-).

Takže tak celá moje sada přáníček pro zahrádkaře :-)

... hezký den všem a děkuji za nakouknutí ...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pettie Pettie | E-mail | Web | 18. června 2015 v 20:47 | Reagovat

Máš to nádherný!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama