Přání mimo můj styl

19. června 2015 v 20:00 |  PŘÁNÍČKA
Tyhle přání vznikly opět na kurzu v Lukách (nebojte už budu končit s kurzovou hromádkou)...

Na druhém kurzu byla úžasná skupinka Kačabinka, Radana, Miluška, Božík, Katka ... Díky vřelému "půjčovacímu systému" jsem se dostala k razítkům od Prima Marketing, jsou krásné ... ale tak trochu mimo můj styl ... pokukuji po nich a pak vždy dojdu k rozhodnutí, že by zůstaly na hromádce "někdyzkusím", ale holky mi je půjčily a tak vznikly tyto dvě přání ... S velkou pomocí a kupou otázek a rad ... jsem udělala zcela jednoduché nezdobené přání.

Chodím se na ně dívat, líbí se mi a tak doufám, že u mě dlouho zůstanou a jen tak je někdo nebude chtít :-).Když se to vezme kolem a kolem na těch přáních nic moc není ... krásný papír od Prima Marketing - otisk razítka téže firmy. Na obou přáních použítí strukturovací pasty a šablony. První je navíc dozdobené vystřiženým motivem srdíčkem a vyřezaným kolečkem od Memory box + šití od Naty. Druhé je v podstatě ještě jednoduší krásná jemná krajka a lněný provázek a opět šití od Naty + tedy ještě jemné kolečkové razítkování po okrajich :-).... hezký den všem ...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama