Kytičkové přání

1. června 2015 v 1:00 |  PŘÁNÍČKA
Pět měsíců z tohoto roku je za námi ... a já se rozhodla dnešní Mezinárodní den dětí oslavit znovuoživením tohoto blogu ... snad se mi to podaří (alespoň trochu).

Nepíšu, ale po trošce tu a tam mám příležitost se dostat ke tvoření ... a tak tedy tady pár přáníček, které jsem chystala před jarním kurzem v Lukách s Aktijkou.


Úžasné kytičky Heartfelt Creations - dokonalé a jednoduché nic moc více už není potřeba. Na prvním přání jsem vytáhla zapomenuté věnečkové razítko od Hero Arts, natiskla dvakrát světlou a tmavou zelenou barvou (myslím, že taky Hero Arts). Poprvé jsem využila pestíky ... a bylo ... teda skoro ... ještě jsem přidala razítko od Kety. V konečné verzi byla přidána na přání číslovka "50".

Základní sadu kytiček mi poslala Aktijka před kurzem ať vyzkouším, kytičky byly narazítkové na krásných modrých a zelených papírech, a pár na vellum.
Na druhém přáníčku jsem zašpinila pozadí modrými stříkanci ... použila výřez z šablony, který mi tady dlouho ležel přidala kytičky, lístečkový výřez, peříčka a pár kamínků... a výsledek se mi moc líbíl.


Třetí přání opravdu rychlovka, vrstvené modré kytičky, razítko od Hero ze strukturou dřeva, šňůrky a vlaječky ...Vrstvení je super... jednoduchý motiv kytiček, trochu vystřihování (HC má teda i vyřezávací šablony, ale mě vystřihování nevadí), stačí trochu dozdobit razítek ... a je to hotovo.

...hezký den všem ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama