Barevný 47.týden

24. listopadu 2013 v 22:08 |  BAREVNÝ ROK 2013
Pomalu už se nám ten rok blíží ke konci, a já tento rok zažila svůj nejnáročnější týden o pár dní dříve, než v předchozích letech.
Skoro žádný spánek, času málo na vše ... ale vše, co muselo být splněno, splněno bylo ... teď už jsou to jen příjemné věci, které si budu užívat.

Kromě těch náročných věcí ... jsem začala na diskuzi Hurápapír kalendářový maraton ... vzniklo to celkem nevinně při noční konverzaci s Aktijkou ... o tom jak zase bude náročné ty prázdné kalendáře naplnit ... a mě najednou přišlo, že pokud zvládnu každý den jednu stránku, tak je to přece brnkačka. A tak vznikl nápad a díky odpoře a prostoru u Aktijky se akce rozjela a šlape ... dneska jsme přesně v půlce a já mám hotovo půl kalendáře a jsem nadšená.

Pokročila jsem v přípravách na svůj PROJECT TENERIFE ...
Fotky ze srazu pomalu začínám upravovat, tak věřím, že tento týden se dostanu k nachystaní blogu o COPICKÁCH v Lukách.
... a pozor dokonce jsme v tom shonu stihla vytvořit druhý "zavařovací" výtvor - a to pečený čaj :-) vzniklo 8 skleniček a o víkendu mi zbyly jen dvě :-). Add tím prvním byl likér z arónie (tzn. černých jeřabin), dokonce ve dvou verzích - jedné normální čisté, a druhá verze (tento týden dotvořená) s nádechem amaretta :-).

Paletka pro tento týden ...... krásný večer všem ...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama