Barevný 45. týden

11. listopadu 2013 v 18:40 |  BAREVNÝ ROK 2013
:-( ach viditelně jsem zapadla do obvyklých předvánočních kolejí aneb "blíží se závěr roku"... nestíhám,funím, dobíhám ...

Včera jsem měla noční, což znamená, že jsem celou noc dotahovala resty ... abych dneska ráno v práci zjistila, že jaksi se mnou nekomunikuje tiskárna a prostě těch 1200 novoročenek prostě nedokážu vytisknout. Začínám propadat stále větší panice, místo volného dne jsem dorazila někdy kolem druhé, jen o pár vteřin málem propásla plynaře .... ale jinak nám to hezky začíná ... tím více se těším na víkend do Luk, že trochu přehodím výhybku a nahodím se na čistě tvořící mód :-).

Dneska jsem toho stihla hodně ... jsem unavená a začíná na mě doléhat ten 48 hodinový maraton.

Mezi pracovními novoročenkami, které rok od roku více obohacuji o scrapbookové pomůcky ... jako je Big shotové výřezy, velké narazítkované pozadí, kleště na rohy ... jsem si našlača a začala jsem pomalu chystat pomůcky na "projectlife" ala Tenerife (tedy rozuměno takový kapsičkový dokument z Kanárských ostrovů ... nakoupila jsem si obaly, nasekala všechny kartičky do tří krabic a hurá do toho ... Momentálně teď připravuju dvě velké fotky na tisk ... tak jsem zvědavá jak to dopadne.


Tak jen protože jsem včera zapoměla tak jedna pocitová paletka ...... aneb tlustá čára za houbařsou sezónou ... po několikaletém bezradném lezení po kopcích a bídném úlovku, jsem se letos rozhodla houbařskou sezónu ignorovat ... což mnohdy šlo jen velice těžko, když mi klienti cpou foto obřích praváku pod oko i několikrát týdně ... ale přežila jsem. Dokonce jsem díky hodným to lidem zabezpečena sušenými jihočeskými hříbkami na celou zimu (DÍKY Petro :-) ... dokonce došlo i na smažené houbové řízky (DÍKY jednomu muži z Bystřice - add tam to prostě roste a dá se tam na hřiby chodit i s kosou - add žádný "bystřičan" neřekne kudy se s tou kosou vydat :-) ... a dokonce si pár dní dopřávala václavkový guláš :-) (... moje paměť děravá, myslím, že za tuhle dobrotu mohli rodičové mojí drazí ... takže i DÍKY tímto směrem).

V každém případě příší rok už zase vyrazím ... přece jen hřib je hřib ... a hřib vlastním okem nalezený a vlastním houbařským nožíčkem očištěný ... chutná o poznání lépe (než-li hřib darovaný - tímto neschazuji zásluhy výše jmenovaných :-).

... hezký den všem a díky za nakouknutí ...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama