Objednávka z Anglie

18. srpna 2013 v 20:00 |  MATERIÁL A POMŮCKY
Psala jsem již dvakrát o respektu a strachu z objednávek v zahraničí. Po objednávce v USA jsem se, ale poněkud "otrkala" ( mám pocit, že to není vůbec dobře) ... a zjistila jsem, že to není zase taková věda. Předpoklad, že vše proběhne v pořádku, je mít rezervu na účtu (na to clo a daň), ideální mít zabezpečení na kartě proti zneužití a hlavně věřit, že to všechno dobře dopadne.

S tímto přesvědčením jsem udělala na konci jara malou rychlou objednávku v anglickém obchodě The Glitter Pot ....
Obchůdek poskytuje velkou kupu razítek ve slevě a především má celkem objemnou nabídku razítek Magnolia. Z informačních emailů, které chodí snad co druhý den, jde znát, že obchod naskladňuje a sleduje novinky ve scrapbookovém světě. Já na jaře reagovala rychle, protože jsem narazila 50% slevu "magnolijáckého" razítko půl měsíce (Sweet Moon - kolekce 2012), který sháněla Aktijka. A když jsem pak narazila na originál brašničku na fixy COPIC (Copic 72 Pen Empty Wallet) ... věděla jsem, že prostě musím. Objednávka byla malinká necelých 36liber i s poštovným, v přepočtu na koruny, to vyšlo něco kolem 1200,-. Objednala jsem v pátek večer ... platbu jsem ihned viděla na internetovém bankovnictví - převedenou na koruny - a balíček přišel další čtvrtek ... opět bublinková folie ... bez dalších doplatků.

:-) Pomalu se mi blíží dovolená, scrapbookové objednávky jsem omezila na minimum, v podstatě jen odebírám již dávno objednané položky, které jsem někde zapoměla. No ale tak jak už to občas u mě bývá, občas mi v hlavě přeskočí drátek :-) a reaguji na nějakou super výhodnou nabídku ... do emailu přišlo "poštovné zdarma (po EU za polovinu)" ... NO TOŽ NEKUPTO!!! Hlavně když potřebuji doplnit, nějaké zimní Magnolie ... a když "toužím" po novinkách od Penny Black ... co vám budu povídat ... nebudu to dále zdržovat.
V pondělí objednáno ... zaplacené kartou, bezpečně ... a ve čtvrtek to GLS vzalo v zatáčce smykem a pán mi naservíroval bublinkovou obálku a v nich tady tu hromádku razítek ...... jak jsem psala ... potřebovala jsem nějaké zimní Tildičky na zimní projekty, Tilda s hamburgerem je ideální na kuchařky nebo na stránku z Mac´Donaldu :-), no a "tilďácká" rodinka to je prostě do sbírky, když mám svatební ... je nutné míti i rodinku :-). Penny Black razítka ... to je prostě úchylka (to je vlastně celý můj scrapbookový svět) ... miluju motivy Mo Manning, seniorské razítka mám snad všechny, stejně tak mě nadchly razítka s "cool mladíky" (skejťák, smskující Paul a teď tohle počítačové razítko) ... :-)

KDYBY EXISTOVALO ODDĚLENÍ PRO SCRAPBOOKOVÉ BLÁZNY :-), BUDOU TAM MÍT POSTEL S MÝM JMÉNEM.


... hezký den všem ...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama