Tajný scraplift

20. června 2013 v 22:21 |  STRÁNKY A MINIALBA
Stránky poslední dobou tvořím málo ...

Když to vezmu bilančně ... už 25. týden se snažím (občas s vyplazeným jazykem), dodržovat každotýdenní krok v mém paletkovém "Barevném roku" ( tady galerie). Pro tuto akci jsem se rozhodla dělat jen přáníčka, můžu tak vyzkoušet různé techniky a pomůcky, ale především provětrat velkou část mé sbírky razítek.
V době když jsem byla nemocná na začátku roku jsem stihla polovinu kalendáře pro sestru a album pro kamarádčinu dceru k osmnáctinám. Proto při vyhlášení tajného scrapliftu na sc.cz jsem se rozhodla přihlásit a dokonce se nabídla jako kapitánka :-) ... no jo lákalo mě vidět stránky, alespoň v mé skupině jak se stránky budou měnit.

Katie kapitány poprosila o pomoc při vybírání stránky ... proto jsem zasedla k počítači a pátrala jsem po nějaké zajímavé kompozici a stránce, která by měla potenciál k změnám ... a našla jsem u Marie-Josee

... asi mě ovlivnilo, že jsou tam použité papíry z úžasné sady Echo Park ...

Já si se svou stránečkou užila. Nerada se účastním liftů, protože mě hodně svazují, nedokážu se uvolnit, něco vyhodit, něco přidat ... až moc jsem se vždycky snažila liftovat, že nakonec skoro pokaždé nejsem se stránkou spokojená. Na téhle stránce jsem si to poprvé pořádně užila. V počítači na mě vykoukla tahle "pravěká" fotka ze sourozenci. A protože jsem chtěla zachovat hravost, barevnost ... zalovila jsem ve své oblíbené sadě Fancy Pants - Beach Bum.I když je fotečka malá (kvalita mi víc nedovolila, originál jsem na nový scan nemohla najít) ... stránku jsem výraznými papíry, myslím zaplnila dostatečně. Nedodržela jsem velikost a rozmístění koleček, odebrala jsem journaling a vlaječky obohatila o naše jména. Šipky jsem přeměnila ... na pomoc mi byla strukturovací pasta a maska ... a hlavně JEHLA A NIŤ (mám slíbené od sousedky, že mi pomůže zprovoznit můj šicí stroj) ... jak tohle ťitěrné vyšívání v ruce nesnáším, tak tady mě bavilo a mám pocit, že se povedlo (až neskutečně rovně a stejnoměrně :-)).

No prostě, jsem si ze stránkou vyhrála, a mám s ní velkou radost, dokonce tak velkou, že jsem si jí nechala vystavenou celý měsíc na poličce.

Po mě stránka putovala k Markétě ... tam došlo ke změnám, které už vydržely (s drobnými obměnami) až do konce liftu ...Těším se, že bude vyhlášený další liftík ... protože tohle tvoření mě bavilo. Konečně jsem si taky rozložila alba, jak je chci mít. Tak teď už jen ten čas na další tvoření.

... přeji hezký den všem ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama