Dokončené album - 1.část

12. dubna 2013 v 18:34 |  STRÁNKY A MINIALBA
Ještě než jsem odjela na sraz v Lukách, tak jsem intenzivně pracovala na album pro sousedku.
Po dlouhé době zase ukončený projekt. Byla jsem zvědavá jak se bude líbit 18-tileté slečně a vůbec rodině scrapbookově nepolíbené. A líbilo se, dokonce jsem za něj dostala kousek dortu z oslavy :-). Ještě mě čeká pár pooslavových stránek, koupila jsem u Aktijky rozšiřovací systém (SnapLoad), takže když bude potřeba ... můžu dodatečně přidat cokoliv.

Jsem chtěla napsat, že první stránky jsem už ukázala, ale nestalo se tak. Vystavila jsem tenkrát jen v galerii na scrapbook. cz, takže tady až teď poprvé. A protože je foteček hodně, upravuju postupně, vkládám pro dnešek první půlku.


1.stránka

... titulní strana je vždycky nejhorší, nějak se člověk musí rozjet. Mám ráda tyhle alba, beru to postupně, pěkně od začátku do konce. Tak alespoň vidím kolik mi ještě chybí. Celé album, až na tuhle první stránku jsem tvořila z kolekce od K&Company - Que Sera Sera. Papíry jsou občas divoké, ale jsou oboustranné a dají se použít. Sada obsahuje celou barevnou škálu.
Zbytek alba jsem tvořila jako dvoustranky. Líbí se mi, když protilehlé stránky v těchto celistvých albech spolu korespondují.2. a 3. stránka

4. a 5. stránka

6. a 7. stránka

8. a 9. stránka

10. a 11. stránka


... album už mám komplet hotové ... ale fotek je najednou hodně. Takže další nálož zase až příště.

... hezký den všem ...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama