Barevný 17.týdne

28. dubna 2013 v 18:35 |  BAREVNÝ ROK 2013
Nestíhám vůbec, ale vůbec nic. Dneska zase rychle jen vložím obrázek a letím zase o kus dál. Konečně po dvou týdnech jsem uklidila pracovnu a přilehlou kuchyň (což v mém podání je místo na pěstování kytiček, zásoby papírů a balícího materiálu) a postavilo se mi tady spoustu restů :-), takže musím začít ten seznam škrtat hezky postupně :-). V práci jsem se už řádně po nemoci rozkoukala a snažím se pořádně zabrat a dohnat, hlavně při práci s klienty, ty dva měsíce.

Venku je nádherně a už to láká ... kolo už absolvovalo pár "pozimních" vyjížděk, pneumatiky na autě přezuté na letní :-), díky blížícím se narozeninám jsem zmodernizovala polovičku svého šatníku a tak už jen s očekáváním sleduju jak dopadnou plány na letní dovolenou :-).Paletku jsem vybrala čistě tématickou ... dneska jsem sklidila první nálož "zeleně" (rozuměno pažitku) z balkónu a jsem se zamyslela, jak dlouho jí tam udržím a kam jí schovám ... protože ... tento týden jsem se konečně usnesli, že budeme "revitalizovat" náš baráček ... tak né že máme lešení kolem centra v práci, ale během pár dnů nás to čeká i doma. Takže první část léta budeme trávit v "bordýlku", hluku, obestavení lešením a přikryti plachtou. Zase to ale znamená, že pak to tady zase bude hezké :-) a na to se těším.Tohle razítko od Hero Arts miluji a baví mě, když si ho natisknu ... baví mě, když si s ním hraju ... můžu ho vrstvit, nebo odlišně dobarvovat :-). Minulé přáníčko, které jsem s ním dělala bylo hned pryč ... tak je důvod ho zase vytáhnout. Jen to obstřihování těch lístečku, oblinek ... to je něco :-).

A POZOR !!! nalepit parír na křivo ... to je pro mě nadvýkon ... jakmile to nemám na milimetr přesně, tak mě ovládne panika :-), proto asi tohle přání půjde, co nejdříve z domu.

... krásný den všem ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tapeva Tapeva | 6. května 2013 v 21:13 | Reagovat

Ten květ je krásnej sám o sobě, ale povýšeno na přání - nemá to chybu! ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama