Barevný 16.týden

21. dubna 2013 v 22:27 |  BAREVNÝ ROK 2013
S jarními dny, sluníčkem a "světlem od nevidím do nevidím" přišla i hromada energie.

V práci jedu naplno, minulý týden jsem vytáhla kolo a tak času na tvoření není toliko. O víkendu jsem se pustila do jarní očisty a potřebovala jsem probrat kuchyň, co mám u pracovny. Není to kuchyň jako kuchyň, mám tam věci na balení balíku, zásoby papírů, fotky, nářadí a šroubky a hlavně je to pěstírna fíkusu :-).

Jdu rychle hodit paletku a utíkám to rychle "došolichat", ať už je hotovo.
Jo a musím se pochlubit, kromě předčasného narozeninového dárku (o kterém chystám článeček samostatný) ... mám po půlroce, kdy mě zlobilo světlo opět světlo nad pracovním stolem ... TO JE PARÁDA.Ĺíbí se mi paletky jet tématicky ... dneska jsem při vynášení asi 20-tého pytle s odpadky (ať žije třídění odpadků) ... zjistila, že už brzo bude hezky barevně ... máme před barákem zlatý déšť, dávam tomu dva tři dny a bude "zlato".


Přišlo mi nové krásné razítko od Hero Arts Heart Background ... přiznávám nakazila mě Pretty tehdy dokonalou ukázkou, s jakou lehkostí se dá dozdobit :-). Mě to teda nešlo lehce, květinkové shluky, neumím tak lehce jako Lenka "Pampeliška" nebo Iriska, ale snažila jsme se. Ještě pak, až bude příležitost ho použít, může být do prázdného prostoru použité razítko a nebo nějaké štítek s textem.

... krásný den všem ...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 isobelka isobelka | Web | 22. dubna 2013 v 22:03 | Reagovat

U nás na severu už zlatý déšť několik dní kvete. Jinak hezká paletka, krásné barvičky. :-)

2 kakou kakou | 17. května 2013 v 11:32 | Reagovat

uááááááááááááááááááááá ten pozaďák

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama