Barevný 14.týden

7. dubna 2013 v 23:07 |  BAREVNÝ ROK 2013
"Sněží, sněží, mráz kolem běží ..."

To je jedno, že je jaro ... prostě zima, mráz, sněhové řetězy :-), tohle ta příroda jednoduše umí - PŘEKVAPIT.

Já si tento víkend zapapírovala. Celé dva dny jsem proseděla v pracovně a doháněla restíky. Moje skóre je 25 přáníček, z toho 20 kusů je velkovýroba (o té více v nějakém příštím článku). K této výkonnosti počítám, že celý pátek jsem upravovala fotky, teď už jen najít čas a navkládat tam, kde je potřeba.

Dneska už jsem unavená, ještě mě čekají povinnosti do práce - připravit podklady pro mzdy a taky nachystat nějaké faktury do práce. Stihla jsem ale zpětně doplnit paletky. Tam, kde jsem nestihla, mě velice kvalitně nahradila Ilonka, které se vybranná paletka líbíla tak, že mi jí poslala k pokochání. S jejím dovolením jsem zaplnila nehezkou mezeru ve svém tvoření.

Nevím proč mám potřebu, to cpát poslední dobou do takových jarních paletech - tulipán, kočičky ... ale tak pokračuji ...Já při tvoření opět sáhnula do čistě jarních razítek a natiskala jsem si motiv jarní třešňové větvičky (razítko je od Stampendous). Dobarvila jsem ho COPIC fixy. Až bylo hotovo, tak jsem si uvědomila, že paletka neobsahuje ani černou (konturu), ani hnědou (na větvičkách) ... ale tak ten obrovský vliv tam vidět jde a to se prostě počítá. Takže tady moje jarní a sladce vonící paletka na přáníčku.


V každém případě tímto přáníčkem jsem se pravděpodobně začala chystat na příští rok :-). Povětšinu svátků a příležitostí k posílání přání končím jako "kovářová kobyla". Takže první vlaštovka na příští jarní svátky.

... krásný den všem a moc děkuji za milé komentáře ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama