Předsevzetí na rok 2013

11. ledna 2013 v 1:31 |  BAREVNÝ ROK 2013
Bylo nebylo 30. prosince 2012, byla neděle ... doma byla důležitá konspirační schůze ... a já zasedla k počítači a nevěděla jsem, co s časem ...

Už dlouhou dobu, v prosinci více intenzivně, přemýšlím, že si chci vytvořit vzorníčky . Začalo jsem s nápadem vzorník barev - hlavně Distress inkoustů, Dabbery, pak se objevily alkoholové barvy, Dylusions spreje ... při hledání a pátrání na Google jsem narazila na vzorníky embossovacích kapes, výřezů a vyřezávacích šablon, ale taky washi pásek a nebo razítek, ať už jsou to ty od Kety nebo ostatní :-). To vše by šlo zpracovat do vzorníků, mít to po ruce a když potřebuju jen otevřu, kouknu a vím.

Můj plán se v průběhu roku mění ... přemýšlím jak na to a plánuju :-). Moje plánování je dlouhodobá činnost, protože jen tak mohu dojít k dokonalosti, kterou mám prostě ráda :-). A tak jsem poslední neděli opět pátrala. Obrysy vize jsou víceméně už jasnější ... (hezky má zpracovaný vzorníček Ilonka, viděla jsem na srazu v Liberci na podzim a nadchl mě)

Tehdy v neděli se mi ovšem stalo osudným spojení "colors pallete". Spoustu inspirace jsem našla na Pinterst ... a mnohé z nich odkazovaly na dokonalé stránky Design-seeds.com , kde jsou stovky palet. Teď jsem zjistila, že to dopoledne jsem si uložila více jak 500 barevných palet, které mě zaujaly obrázkem, složením barev nebo jen tím, že by se hodily od pohledu k nějaké fotce.

Má předsevzetí na tento rok:
  1. Chtěla bych každý týden "něco" malého vytvořit ... žádné zbytečné honění, ale prostě restů je spoustu i představ a plánů ... tak hurá do toho. Věřím a doufám, že mě k tomu nakopne i sc.cz a nová soutěž na rok 2013 (tradiční soutěž, opět trochu netradičně - zadávání týdenních podmínek, plnění projektů, challeng atd.).
  2. Nezanedbávat blog a blogy :-) ... baví mě psát, občas vystavit nějaké to přáníčko (či možná i stránku) a podělit se o to, co se povedlo nebo zrovna dvakrát nepovedlo. Baví mě vaše komentáře a baví mě navštěvovat Vaše blogy, pročítat, kochat se a komentovat.
  3. a při tom všem se nechat inspirovat paletami z Design-seeds.com - pro začátek je představa - co týden to jeden projektík (může to být cokoliv: přání, album, stránka, deníček, visačka ...). A protože jsem na sebe hodná, nemusím pracovat s celou paletou, ale na projektu by se měla objevit více jak polovina barev (takže při čtyřbodové škále =tři a více/ pětibodové škále = tři a více / šestibodové škále = čtyři a více ...).


První týden se mi povedl :-). Vytvořila jsem sérii deseti přání, nebyla sice prvoplánově podle palety z Design-seeds, ale sama o sobě to byla barevná škála :-), takže dva body splněny. Na svém blogu jsem vystavila alespoň novoroční zdravici a v sobotu jsem si dala ranní kafe a kolečko na tvořivých oblíbených blozích.

NEPŘIDÁTE SE??? PŘIDEJTE SE???

V minulém roce vzniklo spoustu tvořivých, scrapbookových blogů ... a já na mnohé narážím, až při proklikávání na oblíbené blogy ... byla bych ráda, pokud nakukujete a čte a navštěvujete ... aby jste mi tady zanechaly alespoň tentokrát nějakou stopu, odkaz na sebe (proklik na váš web) ... Ráda návštěvu oplatím :-).

Pokud se budete chtít přidat k mému barevnému sprintu, ráda Vás vedle sebe virtuálně uslyším funět :-) nebo Vám budu koukat na záda.

Novou paletu vystavím během pátku :-), příští týden už ve středu nebo čtvrtek.

Kromě toho letos plánuju opět pokračování SCRAPBAZÁRKU :-).
A během ledna soutěž o "knížkosešit" o Zentangle.

... díky za návštěvu a krásný den ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ilona Ilona | 11. ledna 2013 v 17:43 | Reagovat

Klári, ať se ti daří svá předsevzetí dodržovat, moc ti fandím.
K tvoření se ráda přidám, i když můj virtuální dech určitě slyšet nebude, s tvým tempem se nemůžu rovnat. Ale motivace jsi veliká :-)

2 Katuan Katuan | Web | 11. ledna 2013 v 22:05 | Reagovat

Kláry, ty jedeš :) Ráda se do paletek zapojím (ostatně dala jsem si stejné předsevzetí, jen měsíční)a neříkám, že zvládnu všechny, týden je na mne moc krátký, ale přidám se s radostí k Tobě :)

3 makiarka makiarka | E-mail | Web | 11. ledna 2013 v 22:39 | Reagovat

[1]: Ilonko, jsem moc ráda, jestli se přidáš a inspiruješ, když né každý týden....tak prostě jak budeš mít chuť.
[2]: Evi, to je ale náhoda, že nás napadla podobná věc. Ráda k Tobě nakouknu, jak jsi se nechala inspirovat :-)

4 Kamča Kamča | 12. ledna 2013 v 16:20 | Reagovat

Moc skvělý nápad! Ten vzorník barev je supr. Skusím se přidat.

5 Tereza Tereza | Web | 31. ledna 2013 v 23:49 | Reagovat

Jééé, barvičky. Krásné barvičky :) Přidat se a pravidelně tvořit asi nezvládnu, ale určitě budu pravidelně sledovat, jaké vzorníky budeš vybírat.

6 Zuzana Zuzana | Web | 9. února 2013 v 19:29 | Reagovat

Kláro, přeji to moc ať se ti tvá předsevzetí plní. Na paletky budu určitě nakukovat. Plánování obdivuji, taky většinou plánuji, ale pak do toho neplánovaně něco vleze a je po plánu. Takže tvoření a předsevzetím zdar.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama