Nevánoční pátek

14. prosince 2012 v 22:22 |  PŘÁNÍČKA
... tak se pomalu začínám učit vytvářet vlastní pozadí za razítkem. I když má zásoba papíru budu stačit i pro další dvě pokolení, obdivovala jsem a obdivuji, jak scrapařky dokáži dotvořit pozadí kolem narazítkovaného motivu ...

První pokus jsem zkusila na mém vysněném razítku slona od Stamper Anonymous, teda sady Life Adventures . Pořídila jsem si tu sada na jaře, po odevzdání bakalářky (jako odměnu, za to úsilí), bohužel na řadu a tvoření se dostala až nyní ... a tak jako u jiných razítek z mého posledního tvoření :-), už je natištěná plná krabice slona a představa, jak budu pokračovat ve sloním řádění.

... slon je vybarvený Copic fixy. Motiv slona jsem si pak vystřihla s jiného nátisku, a zakryla jím vybarveného slona. Pozadí kolem slona jsem potisknula razítem ze sady BITTY GRUNDE, a to nejprve šedým a potom hnědým inkoustem, vše pak zamazala Distress inkoustem ...Stejně jako ujíždím na razítkách Mo Manning, tak další mou láskou a srdeční záležitostí jsou razítka Stampotique, především pak postavičky z pod ruky Daniel Torrente & Jill Penney, jsou jedinnečné a dokonalé. Mnohým se "nelíbí" a příjdou jim odpudivé, ale jsou i tací, kteří je prostě a jednoduše "milují" ... jsou totiž úplně jiné, než všechny ostatní razítka. V první moment jsem si říkala: "To nemůžou myslet vážně??" ... když jsem pak hledala a koukala, zjistila jsem, že jsou tak nezvykle krásné, a když se jím dá barva a výraz ... mohou působit zamilovaně, dětsky, hravě a vůbec né tak strašidelně, jak by se na první okamžik mohlo zdát .... takže tady jsou mé "zrůdičky".

... zamilovaný páreček razítek od Stampotique, postavičky jsou vybarvené opět fixama. Stejně jako v předchozím případě jsem si motiv natiskla na papír vedle a detailními nůžkami vystřihla - pozn. slon šel obstřihovat mnohem lépe :-), tady bylo opravdu potřeba trpělivost, protože jsem vystřihovala i prostor mezi vlasy, rukami, mezi nohami :-). Poté jsem nalepila na vybarvené postavičky, a pozadí potiskla srdíčkovým razítkem od stejné firmy - motiv je světlejší, než pak na bílém podkladu, protože se jedná o druhý otisk razítka. Pozadí jsem dotvořila červeným inkoustem Distress a kapkami vody docílila světlých skvrn. Krásný detail je srdíčko mezi postavičkami, které jsem zvýraznila lepidlem Diamond Glaze. Podklad na bílém papíru je taky vlastnoruční výroba - srdíčkové razítko od Stampotique, zúžitkovala jsem i druhé otisky razítka, natiskuté barvou Distress a některé srdíčka pak zvyrazněné vodním štětcem ...


Tak to je moje první tvoření pozadí ... bavilo mě to ... takže je jasné, že s tím jen tak nepřestanu.


... děkuju za návštěvu ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gabreta Gabreta | E-mail | 15. prosince 2012 v 1:00 | Reagovat

Slon je úžasný, taky ho vlastním, ale jen malého :-) Tolik se mi líbil. Pozadí jsi udělala skvěle, líbí se mi. No, se "zrůdičkami" patřím asi do první skupiny , odpudivé ne, ale nelíbí.

2 Iriska Iriska | 15. prosince 2012 v 7:25 | Reagovat

No ženo, jde Ti to jak po másle!! Ráda si čtu Tvůj blog a hlavně si říkám, co všechno ještě potřebuju :-) Taky se řadím do skupiny milovníků razítek Stampotique, mám zatím jen jedno, ale asi u toho nezůstane.
Těším se na další ukázky!
P.S. Opravdu jsi to vystřihovala? :-)

3 Kiarka Kiarka | Web | 15. prosince 2012 v 10:12 | Reagovat

Hani, slon je dokonalý, četla jsem u tebe článek, že jsi si mu taky neodolala, tak se těším co vytvoříš.

No ženo, je to opravdu tak, ještě tady tu vystřihnutou zrudičku mám, pro příští použití, ale dost šílené, však to víš jak jsou ty razítka tenůčké :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama