Baňková hromádka

19. prosince 2012 v 23:42 |  PŘÁNÍČKA
Letos poprvé jsem to své tvoření donesla do práce a malinko jsem si na sebe ušila bič. Protože kromě odkupu pár přáníček, mi bylo zadáno vyrobit pár novoročenek pro sponzory ... a tak jsem se do toho pustila ...

... vznikla tato hromádka, kdy jsem pracovala především s materiálem, který máme v sociálním centru, kde pracuji ( dostáváme sponzorsky). Jedinné co jsem použila ze svého, bylo razítko Hero Arts, embossovací potřeby a závorková raznice. Výsledek se líbil, tak jsem měla radost.


A jak už se mi jednou povedlo u hromádky přáníček s vánoční hvězdou, i tentokrát mě to motivovalo ještě si s razítkem pohrát a vyzkoušet různé varianty (příště budu muset zkusit, i třeba prostřídat velikost přáníček, rozložení razítka). V tomto případě jsem jela stejnou verzi a rozložení jen s jiným provedením a různými technikami ...


Použité techniky (popis zleva doprava, zhora dolů):
1. červené - byly použité jen jednobarené papíry. Baňky jsou embossované, bílým práškem, a detaily zvýrazněné stříbrným SMOOCH, doplněné o bonduru ze závorkové raznice a mašličkou.
2. růžovo-fialové - baňky jsou naembossované bílým práškem, poté jsem motivy vystříhala a přikryla. Natisknula jsem růžovou barvou noty a pak vystínovala Distress inkousty. Detaily na baňkách zvýraznila vodním štětcem a fialovou pastelkou. Podlepila fialovým vzorovaným papírem, doplnila mašličkou a perličkami a bylo hotovo.
3. modré - motiv baněk je naembossovaný stříbrným papírem na modrý papír. Motivy pak natištěné na různě barevné papíry, vystříhané a nalepené ( tzv. Paper Piercing), doplněné o kamínky, a dole bublinkovou raznicí.
4. oranžovo-hnědé - naembossované průhledným práškem a zatřeno inkousty Distress - hnědou a oranžovou, zaťupkané prstovým dabberem. Některé detaily zvýrazněné bronzovým a perleťovým SMOOCH. Dotvořenou zlatou čtvrtou, teda motivem závorek vyražených do tohoto papíru + mašlička a brads hvězdičky.
5. hnědá - :-) motiv natištěný černým inkoustem na kraft základ. Detaily pak zvýrazněné bílou akvarelou pastelkou a razítkem od Kety.
6. barevné - motiv natišený na papír černým inkoustem. V plánu pak bylo dobarvit Copic fixy - jenže jsem si to pokazila, takže motivy baňek jsem si vybarvila bokem, pak vystřihla a nalepila na podklad. Doplněné zlatou nitkou, razítkem od Kety a černým embossovaným papírem.
7. zelené - na bílý papír jsem natiskla textové razítko. na to natiskal motiv baněk. Jemně jsem pak vybarvila baňky vodním štetcem a akvarelovými pastelkami. Dolnila jsem mašličky a motiv z okrajové raznice.


PS: je pět hodin ráno, kdy dodělávám úpravy na článku (to znamená, že jsem musela dopsat celý text a upravit fotky).... ale mám obr radost. protože mám zabalené všechny dárky.
PS: no jo málem bych zapoměla, že jsem přáníčka poslala Aktijce, aby je mohla nabídnou na dárkové poukazy :-). A tak jsem ráda, že nezůstaly Akti ležet v polici, ale že o ně byl zájem.
... krásný den ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gabreta Gabreta | E-mail | Web | 20. prosince 2012 v 9:01 | Reagovat

Jsou fantastická!

2 Radana Radana | 20. prosince 2012 v 17:23 | Reagovat

Ty jsi v 5 ráno dopisovala svůj blog a já něco po páté zapínala PC, abych si přečetla, co ta naše Klárka zase napsala . :-) To je tak fajn, že se mám každý den na něco nového těšit a to jsem v té chvíli ani netušila, že mě čeká obrovské překvapení v podobé Tvého vánočního dárku. Díky moc, Klárko!! Nevím, které přáníčko bych si vybrala - červené, modré, hnědé, barevné či zelené? Moc pěkné.

3 Aktijka Aktijka | 21. prosince 2012 v 1:02 | Reagovat

Stejný a přece každý jiný :-) Jsou nádherné a já za ně moc děkuji!!!!

4 Katka Trnka Katka Trnka | 23. prosince 2012 v 9:33 | Reagovat

Skvělé, mí favoriti jsou poslední dvě.

5 pupiart pupiart | Web | 18. dubna 2013 v 10:59 | Reagovat

Ty jsou......u mě vede to šesté! Máš to opravdu krásnéééé!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama