Scrapzávislačky "popáté"

4. srpna 2012 v 22:33 |  VÝMĚNY A "ATC"
Není tomu tak dávno, co jsem psala o čtvrtém kole kartiček scrapzávislaček, jejichž výměna probíhá prostřednictvím webu scrapbook.cz. A tak i když byly státnice v plném proudu přihlásila jsem se do pátého kola, požadala si o schovívavost, že kartičky vytvořím hned PO a stihnu uzávěrku "o prsa" nebo s několikahodinnovým zpožděním.

Měla jsem v plánu vytvořit zase každou kartičku jinou, ale protože termín byl neúprosný a já nechtěla zdržovat ostatní holky, tak jsem přistoupila k pásové výrobě.Většinou se snažím vyhnout slepování více papíru k sobě, protože pak se mi povětšinou stává, že se to tak podivně kroutí a tak ... takže zaručená kvalita, co do tvrdosti jsou barevné kartony s Lídlu. Na tyhle kartičky je používám moc ráda. Nechala jsem si vyvolat novou sérii fotek, ať pořád nepracuji s vysmátým "xichtíkem" z Chorvatska. Na dozdobení jsem použila textové, pozaďové razítko Hero Arts, ošmudlala okraje Distress Inky, fotku podlepila papírem a ostříhala ozdobnými nůžkami alá poštovní známka. V rožkách přelepila páskama od Tima Holtze. Nadpis "KIARKA" jsem tentokrát razítkovala, razítko je z prvního srazu v Lukách, jak jinak než od Kety ... pak už jen knoflíček a provázek a bylo hotovo ... co vám budu vykládat, zase jsem nad tím seděla celý večer ... přeci jen než přijde nápad ... a samozřejmě i ta pásová výroba při pár kusech chvilinku trvá.

... hezký den všem ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jami Jami | E-mail | Web | 5. srpna 2012 v 7:33 | Reagovat

Kartičky jsou moc povedené a pěkné:-)
A moc moc gratuluji ke státnicím!!Škoda,že mě osud zavedl tak daleko,do Rožnova jezdím ke kamarádce a pocházím z Rusavy,kousek od Bystřice pod Hostýnem:-)Konečně bych měla kousek od sebe spřízněnou duši:-)Měj se krásně a užívej léta:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama