EXTRAobjednávka na přání

2. srpna 2012 v 11:22 |  PŘÁNÍČKA
Tak jsem se konečně překousala přes všechny resty, co zbyly po státnicích a snad se konečně podaří tvořit.

Tento týden užívám dovolenou a než odpoledne vyrazíme do kopců, tak alespoň jeden restík stihnu vystavit.

Kolem státnic si mamča vzpoměla, že bych jí mohla být prospěšná :-). Když mi diktovala zadání, tedy požadavky na přáníčko, šla jsem malinko do mdlob ... ale sotva jsem položila telefon vzpoměla jsem si na razítka a brads, které se přesně hodily.

ZADÁNÍ: " Potřebuji vytvořit přáníčko, spolupracovnice dokončila nějakou školu, ale takovou jako bez titulu, potřebuji aby tam byl nějaký dědeček nebo babička, aby tam byl nadpis domov pokojného stáří, byly tam nějaké injekční stříkačky, nebo něco něco s čím pracují sestřičky ... " (pro vysvětlení mamča pracuje v Domově pro seniory :-))

A tady je výsledek ...


Jako první na řadu přišlo mé oblíbeného razítka zamilovaných důchodců, otisk vybarvila Copic fixama. Zvolila jsem si jakýsi zbytek papíru, a když se při vybarvování objevila struktura papíru, nevadilo, nakonec to nebylo na škodu. Spíš se dodnes divím po jakých barvách jsem sáhnula, kombinace pak dala zabrat při výběru podkladového papíru. Obrázek jsem vyřezala šablonou Spellbinders a dobarvila Distress inkousty. Na podklad jsem zabrousila do kolekcí Capsule, kterých jsem se jaksi předzásobila (je potřeba je trochu po čase provětrat), okraje jsem ošmudlala Distress - Dusty Concord. Doplnila květinkami, lístečky z raznice Woodware obarvenými Distress. A protože se vyhýbám ručnímu psaní, nadpis jsme si vytiskla na tiskárně, vyřezala na Big shotu pomocí šablony X-cut a opět dobarvila Distress Inky. A "sestřičkovské pomůcky" jsem doplnila brads od firmy Eyelet Outlet. A bylo hotovo a prý se líbilo ...

... hezký den všem ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 božik božik | E-mail | 4. srpna 2012 v 21:06 | Reagovat

Tohle razitko miluju....krásná práce,pěkně laděné Klárko jsi šikula.... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama