Titul Bc.

20. července 2012 v 23:18 |  ŽIVOT NEBO NĚCO TAKOVÉHO
Tak se mi to podařilo ... po bakalářce úspěšně dopadly i státnice a já si můžu před své jméno psát titul Bc. :-). Srandovní je, že za ten měsíc jsem zjistila, že není ani jedna příležitost se s ním někde "pochlubit"
Taky po více jak měsíci tomu stále nějak nemůžu věřit, jediné co naznačilo tuhle zkutečnost, byla promoce a diplom, který nevím kam mám zastrčit :-), takže tak různě koluje po bytu.

Jinak až jednou budu svým "dětem" vyprávět, jak jsem k titulu přišla, tak jedinné co mi bude znít v uších, že to byla "haluz jak Brno" ... ač jsem se důkladně "připravovala" tak teprve týden před termínem státnic jsem přišla na to jaký je ten NEJ způsob ... jenže to už začaly fungovat nervičky a já den PŘED zjistila, že se nestihnu ke všem otázkám novou učební metodou vrátit :-). Takže jsem to v neděli začala vzdávat, v pondělí mě v mém rozhodnutí podpořila hromádka vypadnutivších .... a až k večeru jsem dospěla k myšlence : " že se má stát, to co se stane". Jistá jsem si byla jen po jedné otázce v každém ze čtyř okruhu. A světe div se jediné kde jsem si jí nevytáhla byla Sociologie.

Takže pro mé připomenutí :-)

Sociologie - Sociální exkluze
Psychologie - První období vývoje člověka
Sociální politika - Sociální pomoc - vývoj v ČR, transformace sociálních služeb, cíle a principy v sociálních službách, Zákon o sociálních službách a Standarty kvality v nich
Sociální práce - Sociální práce s rodinou - sociálně právní ochrana dětí, rozvodová a porozvodová situace ....

Srandovní bylo když jsem si ráno vytáhla otázky číslo 8. a 9., a odpoledne jsem si tohle dvojčíslí zopakovala. Taky bylo legrační, že v první chvíli se mi udělala tma před očima, v domění, že takové nízké čísla neznamenají nic dobrého ... když mi pak ukázali na otázky, tak jsem měla chuť si písknout :-).

Je to úžasné si užívat volné čtvrtky a pátky :-), když nemusím myslet na povinnosti do školy, ani myslet na bakalářku, či jiné školní věci.

Finišuji s velkým pořádkem v pracovně ... trošku jsem potřebovala udělat probírku...nějak se mi to za ty školní roky nakupilo :-) a hromádka na bazárek se řádně zvětšila ... během srpna pustím do světa část ze svých nasyslených zásob.

... přeji krásný den všem ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bc. Ola :) Bc. Ola :) | 21. července 2012 v 20:29 | Reagovat

Blahopřeji, ta tvá nová metoda by mě zajímala, protože jsem se přihlásila rovnou na navazující magisterské :) Co ty, budeš pokračovat?

2 Tereza Tereza | Web | 23. července 2012 v 21:39 | Reagovat

Ohromná gratulace! Jsi šikulka :)

3 Gabreta Gabreta | 24. července 2012 v 23:22 | Reagovat

GRaTULUJI!

4 Ivulka Ivulka | E-mail | 25. července 2012 v 7:54 | Reagovat

I já gratuluji, i když vlastně ke konci nejkrásnějšího období života. Ale já ještě neznala scrap!! Tak ať máš krásné prázdniny a spoustu nápadů na sc.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama