Kartičky scrapzávislačky

5. března 2012 v 12:00 |  VÝMĚNY A "ATC"
V poslední době na stránkách scrapbook.cz (letos to budou už čtyři roky, kdy jsem zde vystavila svou první stránku. Jsou to stále mé domovské stránky, kde jsem se seznámila se scrapbookem :-)) přibylo spoustu nových tváří. A protože je fajn vědět s kým si píšete, trávíte čas u počítače, nebo čí stránky obdivujete, existují "visačky" scrapzávislaček :-).

V říjnu 2008 jsem se poprvé zúčastnila výměny (tehdy oficiálně to bylo druhé kolo) a já tvořila 18 kartiček, byly dost jednoduché, pracovala jsem s tím málem, co jsem měla a byla to pásová výroba. Další kola už jsem to mohla pojmout více individuálně, protože jsem pracovala na malém množství kartiček ...

Kartičky SCRAP-závislačky 2009

Když jsem koukala do své osobní scrapbookové galerie, zjistila jsem, že tohle kolo je pro mě už čtvrté a ač není tolik času (pořád bojuji v závěrečném ročníku - takže bakalářka, zkoušky, státnice atd.) udělala jsem si čas a vyzkoušela jsem si na těchto posledních kartičkách spoustu nových technik a materiál, který jsem ještě nezkoušela.

Kartičky SCRAP-závislačky 2012


Na zimní kartičce jsem vytáhnula novou bondurovou raznici a razítko vločky od Artemia.
Na druhé kartičce zleva v horní řadě, jsem poprvé vyzkoušela práci se šablonou a embossovací pastou Dreamweaver a doplnila ozdobami ze sady Capsule od Papermanie.
Na kartičce z vážkou poprvé použila razítko Kiarka od Kety, které jsem dostala minulý rok na srazu v Lukách a poprvé použila pozaďové razítko z nové kolekce 2012 od Hero Arts.
Na žirafí kartičce jde naplno vidět má žirafí posedlost, poprvé jsem zde použila písmenkovou abecedu od Basic Grey a papír z kolekce Zoology od Bo Bunny (razítko žirafí kůže a žirafy od Inkadinkado a žirafí stužku, už jsem kdysi použila, myslím že na nějakém individuální ATCečku).
Na černo-bílo-barevné kartičce jsem se vyřádila, obdivuju děvčata, co pracují s černým pozadím tak lehce, strašně moc se mi to líbí, zkusila jsem to kdysi, myslím, jen jednou a tehdy jsem z díla nebyla tak odvázaná (proto mi to asi neutkvělo v paměti).Poprvé jsem tu použila "divoké" stužky od Basic Grey a písmenkové razítka.
Na předposlední kartičce, jsem použila poprvé na projektech pásku Tima Holze a 7gypsies. Spojení černobílé pásky a pásky s červeným textem bylo dokonalé, já ho doladila ještě šablonou zdi od Prima Marketing (taky použitá prvně) a bílou akrylkou od Ranger. Ze šuplíčku jsem vylovila starší sady Rub-ons od firmy Fancy Pants, opatruju je na horší časy a zjistila jsem, že bych je měla začít zpracovávat :-), ale když ony jsou tak krásné...
Na modmořské visačce jsem poprvé použila razítko rybiček, které jsem si koupila kdysi v Altamiře v Praze a taky razítko mapy od La Blanche...papír je embossovaný mušličkama, šablonou od Spellbinders, písmenka pak úžasný aršík samolepek od Basic Grey ... :-).

Musím konstatovat :-), že pokud bude nějaké příště tak se ho ráda opět zúčastním :-) ... jen si pro ty účely budu muset nechat vyvolat nové fotky, ať se na ty scrapařky pořád tak divně nezubím :-).

Kartičky už dorazily ke Gabretě ... tak teď už jen vyhlížet pošťáka s kartičkami od nových scrapzávislaček.

... hezký den všem ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aktijka Aktijka | 15. března 2012 v 0:14 | Reagovat

Teda ty jsou úžasný!!! ŠKoda, že už od tebe mám :-) Brala bych teď všechny :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama