Projekt 2012 a první stránky

19. ledna 2012 v 17:00 |  STRÁNKY A MINIALBA
Minulý rok jsem toho moc nenascrapovala, když už jsem zasedla ke stolu, tak většinou stránka putovala pryč ode mě :-).
Letos, ač mě čekají státnice a bakalářka, jsem se rozhodla přihlásit do Projektu 2012, který je na stránkách scrapbook.cz.
Jde o to, že se každý měsíc vyhlásí dva projekty (barevné ladění, nějaká podmínka a podobně) podle zadání se pak tvoří stránky, za které se sbírají bodíky.

Já se do toho s chutí pustila po poslední zkoušce v zimním semestru, takový malinký relax, než začnu vyšilovat nad bakalářkou. První rozjezdovou akcí byla dvojstránka do alba Chorvatsko ...Záměr je spojit celé album jednou kolekcí papírů a to od firmy Fancy Pants Design - Beach Bum ( no když bude ouvej ještě bych mohla vzít na milost Beach Babe) ... Na těchto stránkách jsem objevila i kouzlo vyřezávacích písmenkových šablon do Big shotu, líbí se mi že to bude vše v jednom stylu. Zásoby papíru mám dost velké, jednotlivě jsem si jich nakoupila už v létě celkem dost, když jsem pak před vánocemi adoptovala od Aktijky ještě jednu kompletní kolekci i s rub-ons, abecedou, nálepkami a foliemi ... nikdo nemohl tušit, že stejná kompletní sada bude ještě pod stromečkem (kecám tušila jsem to :-) album je v plánu od začátku s tímto záměrem).


... krásný den všem ...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katka Trnka Katka Trnka | 25. ledna 2012 v 13:45 | Reagovat

Tak to jsem netušila, že na té sadě tak ujíždíš 8-O. Když k tomu máš fotky, tak není, co řešit. První dvoustrana je móc pěkná, úplná letní pohoda. Ať ti vydrží tempo :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama