Časopisy a razítka

18. ledna 2012 v 18:40 |  MATERIÁL A POMŮCKY
Jednou za čas, se mi v hlavě objeví nějaký kousek (rozuměno materiál pro scrap), který bych chtěla, ale on je v danou chvíli nedostupný. Tak se někdy během léta objevily razítka od Stampavie (rozverné babičky a kluk se sluchátky a "skejtem"). Nic co bych nutně potřebovala, ale přece jen kdyby náhodou :-). Prozkoumala jsem obchůdky v Anglii a zjistila, že kdyby náhodou, tak jsou sehnatelné ( v tu chvíli, ale v žádném obchůdku neměli komplet, který se mi v hlavě utvořil :-)). Před Vánocemi jsem ale nechtě zabrousila Sir Stampalot (mimochodem sídlící na příhodně pojmenované ulici Papyrus Road), kde chodím ráda nakukovat na časopisy. A hle všechny razítka dostupné, velké slevy, časopisy, které bych chtěla ... no tak v tuto chvíli už bych možná aj jako chtěla ... jenže nemám odvahu objednat v zahraničí (jazykové znalosti nijaké a platbám kartou on-line jsem ještě nepřišla na chuť). Takže jsem tak trochu týden burcovala Petrova synovce v Anglii a ono se podařilo.
A tak mi týden před Vánocemi, ve všem tom zkouškovém a uklízecím blázinci, přistál na stole balíček z Anglie ...Razítka jsou úžasné, přesně jak jsem si představovala. Časopis Craft Stamper znám, takže tam jsem kvalitou překvapená být nemohla, ale i ostatní časopisy stojí za to. Hromádka byla ještě doplněna o kovové křesťanské motivy.

... hezký den všem ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gabreta Gabreta | Web | 19. ledna 2012 v 19:57 | Reagovat

Gratuluju a přeju tu radost, znám to. Pokaždé ve Francii nakupuju časopisy, i teď po Vánocích, není nad to si je vzít do postele a "číst" si a kochat se a nacházet spoustu inspirace. Razítečka vypadají báječné, zvláště termín "rozverné" babičky mě pobavil, do této kategorie bych se zahrnovala...pošli nějaký otisk :-))) Jinak se neboj nakupovat v zahraničí, u scrap.obchodů, které jsou zavedené je to bezpečné a platba kartou není vůbec žádná složitost.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama