Barevné řádění

23. ledna 2012 v 22:22 |  STRÁNKY A MINIALBA
Musím se poplácat po rameni, protože zatím se mi v lednu podařilo díky Projektu 2012 vytvořit pár nových stránek do alba. Když se vrátím zpětně k minulému roku, tak jsem možná i překonala svou loňskou bilanci stránek vytvořených do mých alb :-) a to je super.

Další stránka vznikla po návratu s hor, kde jsem si uživála na intenzivním sociálně psychologickém výcviku :-). Je podle barevného schématu, které bylo určeno v rámci projektu + měla stránka obsahovat portrétní fotografii. Když jsem koukla na stránku s barevným schématem, zaujaly mě i stránky, které byly podle něj stvořeny a nechala jsem se volně inspirovat.


Barevné schéma... a moje stránka podle barevného schématu ...


Pro stránku jsem použila užasný kraft papír a visačku od Papermanie, a všechny barevné papíry jsou z kolekce od MME, textové razítko od Kety a kolečkové razítko od Paperartsy, bondurová závorková raznice od Fiskars a motýlci od Nellie Snellen, svorky od Artemio, výrazná kytička je opatrovaný a hýčkaný kousek s putovní krabičky od Kety (ještě mi jich pár na plátíčku zbylo - šetřím si je na vyjímečné stránky, které zůstávají u mě).
Tento měsíc mi chybí jen challenge (diktát vzdávám celoročně - prostě je neumím) ... pro jednou jsem stihala i soutěže a na stole mi leží i srdíčkové swapy ... tak teď hurá na tu bakalářku, ať už to je za mnou.

... hezký den všem ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KETA KETA | Web | 31. ledna 2012 v 9:12 | Reagovat

Krásná stránka. Moc příjemná. Až po přečtení článku jsem zjistila, že tam máš kytičku, kterou jsem před 2 lety vyráběla :-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama