ScrapSraz

11. dubna 2011 v 15:25 |  SETKÁNÍ A SRAZY
Scrapsraz tentokrát již z pořadovým číslem 6. se konal 25.-27.3. 2011. Do poslední chvíle vždy trnu jestli se něco nestane a já zase nebudu muset zůstat doma jak minulý rok (škola jednodnuše pácha škody, zahrozila i letos, ale podařilo se vše nakombinovat, že se to dalo i z návštěvou školy). Do příprav ještě zasáhla březnová (a dubnová) nemoc, ale v den odjezdu jsem byla uschopněna a tak jsem mohla vyrazit. Dva dny před odjezdem jsem ještě díky holkám z Ostravy malinko zamíchala stylem dopravy a tak díky tomu, jsem mohla s Ivíkem, Jíťou a Koalou vyrazit ve tři hodiny směr Luka nad Jihlavou ... Na místo jsem dorazily tak akorát, abychom se ubytovaly a zrovna zamířily k večeři. V pátek večer proběhlo ještě oficiální uvítání, samozřejmě seznamování, přípitek, výborný dort od Katii a pak povídání, prohlídnutí alb, ale také prohrabávání obchůdků Iťi a Aktijky.
Sobota byla ve znamení společného tvoření. Ač jsem se oficiálně vzdala místa na tvoření, nakonec jsem byla moc ráda, že holkám se povedlo najít místečko pro každého a tedy i pro mě. Na každého na "tvořícím fleku" čekal obrovský balíček s papíry, ozdobami, stužkami, chipboard výřezy, osobitým razítkem pro každého s přezdívkou, ale také fantastický "Památeční list" na podpisy všech scrapařek. Byl to úžasný den plný inspirace, tvoření. Dopoledne jsem zvládla stránku ze srazu z roku 2009 (jediného kterého jsem se do tohoto roku zúčastnila. Díky svým spolusedícím, Itě po levé straně a Irisce po pravici jsem po obědě zvládla i minialbum (i když zatím bez fotek).
Večer už byla zábava v rukou "Scrapmafie". A hrály se hry ... z papíru vystříhnou nejdelšího hada, rozstříhaný provázek znovu co nejdelší svázat, se zavázanýma očima roztřídit různé tvary brads, poznat stránky scrapařek, odpovědět na scrapotázky, postavit ze čtvrtky papíru co největší stavbičku a hřebem večera byl "scrapmaraton" - střelba po vylosované kompozici, kličkovaná mezi papíry, složit stránku, najít v hromádce písmene slovo SRAZ, zastrčit nůžky do stojanu, schovat tužky do pouzdra a zapíchnout brads :-) ... Gratulace vítězce - Dianka opět obhájila prvního místo (já k překvapení svému skončila na druhém místě). Zbytek večera volná zábava a spánek až po půlnoci. Ráno už pomalé balení, poslední koupě, dokončování drobností, školení Zoneru a hlavně rozjíždění se k domovům.

Téééda ještě hromadné foto, za které děkuji Gabretě.


Stránku a minialbum vložím ... doufám, brzo ... protože jsem už druhý měsíc nemocná a té energie je jen malinko málo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama