ATC - Valentýnské kartičky

15. února 2011 v 23:27 |  VÝMĚNY A "ATC"
Další kolo ATC klubu na Fléru, bylo v duchu svátku všech zamilovaných, tedy Valentýna. Ač tedy já tento "americkej, srdíčkové, červenej" svátek nemám ráda, tak jsem se zapojila.

Samozřejmě jako vždycky, vše jsem chystala na poslední chvíli.

Ale z "mývalí zamilovanou" várkou jsem nakonec byla velice spokojená.


Nezvykle vzhledem k Valentýnu jsem sáhla po černém podkladu (protože kartiček bylo dost, polovina byla na šedém). Dlouhou jsem přemýšlela jak celé ATC pojmu, až vše vyřešil balíček od Aktijky a v něm úžasné razítko s mývalem. Vše pak už bylo jen kouzlo okamžiku narazítkovat červeným Staz-onem. Jeden motiv jsem si vystřihla, překryla s ním natisknutý motiv na kartičce a přerazítkovala textovým razítek (Artemio). Úžasnou červenou barvičkou SMOOCH, jsem už pak jen zvýraznila srdíčka a zapatinovala sepiovou hnědou barvou okraje. Zadní strana byla potištěna speciálním razítkem na ATC, vypsaná údaje bílou gelovkou.
Chvilinka okamžiku i s dotahovací prací, trvala samozřejmě skoro dva dny, přece jen bylo jich nakonec 14 kusů.
Pokaždé přemýšlím, zda dělat každý kus originální jedinečný, nebo jako sériovou výrobu. U tohoto Valentýnského jsem byla výslednou mývalí kopičkou fakt spokojená ....


Je zajímavé se pak probírat kartičkama a sledovat rozdílnost, techniky, zajímavé detaily na ostatních kouscích ... Helge (organizátorka Valentýnského swapu) o tom stvořila krásný blog.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Danas Danas | E-mail | 16. února 2011 v 18:41 | Reagovat

jsme šťastnou majitelkou jedné z nich a jsou úplně úúúúúúúúúúúžasné ;-) super nápad

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama