ATC ... jen tak si "zakartičkovat"

23. prosince 2010 v 2:22 |  VÝMĚNY A "ATC"
Na Fléru existují diskuzní kluby .... jsem ve valašském, jsem v býččím, jsem v tom, kde se hromadně nesnáší vedro (ten je momentálně v útlumu), jsem ve všemožných scrapbookových ... a jsem v ATC klubu...

ATC (Artist Trading Cards) jsou malé kartičky (6,4*8,9cm - velikost sběratelských karet), které pak scrapbookařky zdobí různými technikami, ozdobami, nápisy, papíry, stužkami atd. A co s ATC? buď se sbírají a normálně dávají do speciálních alb, mohou se vyměňovat, majitelky s němi mohou ozdobit stránky....prostě vše co vás napadne. V Americe je toto velmi oblíbené.

Já poprvé kartičkování zažila na scrapbook.cz, ale tam to bylo pojaté, malinko jinak než ty fakt "pravé americké ATC". Kartičky byly větší, měli velikost visačky, a měly obsahovat fotku, adresu, oblíbenou květinu a barvu ... Tehdy jsem se přihlásila do oficiálně druhého kola, takže musela dodělávat všem holkám z toho předchozího.

... 1. várka ...


Druhé kolo už bylo poklidnější v podstatě jsem udělala jen pro nově přihlášené holky (ty to teda měli už doooost náročné).

... 2. várka ...

První kartičkování na Fléru bylo velkolepé ... kartiček se dělalo moooooc, protože to bylo v rámci klubu Pretty Papers ... zde je o našem kartičkování článek.

... ATC - 1. kolo - beztématu

V dalším kole, už jsem to pojali pěkně profesionálně, založil se nový ATC klub ... a naše nadšená kupa (či tlupa :-)) se rozdělila do čtyř skupin.

Losováním jsem byla přidělena do zeleného "mužstva". Tato výměna kartiček byla vánoční, takže měly být vánoční, tady jsou mé ... došlý celek jsem ještě nestihla vyfotit ... a taky čekám, až bude zase vytvořený nějaký hromadný článek a vystaveny všechny dílka.

... ATC - 2. kolo - téma vánoční ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama