Únorový tajný scraplift

8. dubna 2010 v 17:46 |  STRÁNKY A MINIALBA
Celý rok 2010 je ve znamení "Celoroční týmové soutěže". Znamená to, že tvoříme stránky a za ně sbíráme bodíky. Občas si můžeme připočítat nějaký ten bodík navíc...a to když se zůčastníme nějaké hromadné soutěže jako je diktát, challenge, sketch nebo lift.
Tentokrát byl vyhlášený tajný scraplift. Vyhlašovala ho Píďalka v únoru. Protože je nás hodně, tak jsme byly rozděleny do barevných družstev a čekaly jak postupně dojde stránečka k nám.

Scraplif nebo "lift" je pro mě něco jako kopírování stránky.
Tajný scraplift je založený na tom, že se utvoří seznam a organizátorka pošle první na seznamu předlohu, ta jí zkopíruje - může si jí přitom otočit, něco ubrat nebo přidat, může nahradit dvě fotky jednou, prostě přizpůsobit si svým potřebám a fotkám. Vznikne nový originál a ten se posílá další v řadě. Úžasné je čekat až objevím stránečku od předchozí scrapařky v emailové schránce, protože do té doby nemůžu nic ... a pak znovu až svou stránku pošlu do světa, tak čekám jak to všechno nakonec dopadne.

Já se tentokrát dostala do "červeného družsta", přede mnou byla Isobelka a stránky jsem se dočkala celkem brzo ... Na zpracování jsem si vybrala naši malou Míšu a její družičkovskou fotku. Všeobecně neoblíbená fialková a růžová nakonec zahrála nejdůležitější roli a já jsem ze stránkou spokojená :-)


Družička
... moje stránka putovala k Šárce ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KETA KETA | Web | 15. dubna 2010 v 23:15 | Reagovat

je nádherná. a obdivuju, jak tě to napadlo otočit. vypadá to skvěle!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama